Bursaspor için çalışmaya devam

20 Ocak 2019 07:39

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey, tribün liderleriyle bir araya geldi.

Yeşil beyazlı taraftarla bol bol sohbet eden ve yapacağı destekleri anlatan Bozbey, 'Gözbebeğimiz Bursaspor‘umuz için bir araya geldik. Tribün liderlerimizle kentinizin takımını konuştuk. Gönlü Bursaspor sevdasıyla çarpan taraftarımızla, Bursasporumuzun geleceği için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

Sedo63

20 Ocak 2019 18:44
Adam gibi adam gerçek bursalı gerçek bursasporlu oylar sana senelerdir hiç bir katkı koyamayanlara bilet

HOCA

20 Ocak 2019 15:28
BOZBEY İBRAHİM YAZICI ADINA STAD YAPTI AÇTI. DİĞERLERİ NE YAPTI? BURSANIN ELİNDEN OTOPARKLARI ALDI, KULÜBÜN İÇİNE İHALECİLERİ SOKTU. BURSASPORU SEVEN ADAMIN YERİ BELLİDİR. BOZBEYE KARŞI OLAN YA MENFAATÇİDİR YA FENERBAHÇELİDİR

wq

20 Ocak 2019 08:28
Siyaset kulubü oldu tam hadi fener maçında yenilcez bunlardan dolayı

Bursa

20 Ocak 2019 08:14
İyi reklam yapıyorsun bozbeyin
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da kriz çözüm bekliyor!Beşiktaş ve Başakşehir'in talip olduğu genç futbolcu birkaç gün içinde ödeme almadığı takdirde serbest kalma hakkını elde edecek. Muhammed'in satışından gelir bekleyen yönetim orta yolu bulamadığı takdirde önemli bir finans kaynağını daha yitirecek.
Fransa'da gündem Ertuğrul ErsoyFransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.
Stancu ve Grozav'da problem derinleşiyor!Türkiye'de transfer sezonunun bitmesine 12 gün kaldı. Geride kalan süreçte tahtayı açamayan Bursaspor'da yönetimin kalan 12 günde neler yapacağı merakla bekleniyor.