Bursaspor Süper Lige mi?

18 Haziran 2018 23:52

Bursaspor Durmazlar’a Süper lig müjdesi gelebilir.

Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz birçok Süper lig kulübünü de olumsuz etkiledi. Bu gelişmenin yanında borcu bulunan kulüplerden birkaçının sponsor bulamaması halinde yoluna devam etmesinin oldukça zor olduğu belirtildi. Aynı zamanda haklarını satmak adına girişimlerde bulunan takımların olması sonrasında Bursaspor’a gün doğabilir. Lige devam etmeyecek ve haklarını devretmesi muhtemel olan takımların ortaya çıkması durumunda TBF’den Bursaspor’a Süper lig için davet gelebileceği ifade edildi. Tüm bu olasılıkların olup olmayacağı önümüzdeki 1 ay içerisinde ortaya çıkacak.

Kaynak: Basketmerkezi.com

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

manas

19 Haziran 2018 10:12
bu bütçeyle harcarlar bizi orda.ertesi sene düşeriz.taraftarın süper lig tecrübesi de yok zaten.ful ceza alırız.

Gate13

19 Haziran 2018 00:36
Paraları çarçur edin sonra ülkede ekonomik kriz var

ERASKA

20 Haziran 2018 11:34
en geç 1 hafta içinde yani haziran sonuna kadar netleşmesi gerekir. çünkü kısa sürede üst seviye organizasyon için hazırlanamazsın. harcarlar adamı.

AMO

20 Haziran 2018 13:23
Bizden önce Bahçeşehir var maalesef
İlginizi Çekebilir
Baskebola yeni isim sponsoru geliyorKapanmanın eşiğinden dönen Bursaspor Basketbol, isim sponsorluğu için Onur Marketler ile görüşüyor.
Yalova Belediye 62-66 Bursaspor BasketbolBursaspor, Afyon'da düzenlenen Federasyon Kupası'nın ilk gününde Yalova Belediye ile karşılaştı ve sahadan 62-66 galip ayrıldı.
Ata Kahraman, Bursaspor Basketbol'da!Bursaspor Basketbol kadrosunu Ata Kahraman ile güçlendirdi