Bursaspor ve Mustafa Er'e şok!

24 Nisan 2018 20:26

Bursaspor Kulübü, Karabükspor maçındaki saha olayları, teknik direktör Mustafa Er ise akreditasyon kartının takmaması sebebiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama şöyle;

"BURSASPOR Kulübü'nün 21.04.2018 tarihinde oynanan KARDEMİR KARABÜKSPOR-BURSASPORSpor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

BURSASPOR Kulübü antrenörü MUSTAFA ER'in aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Akreditasyon Talimatının 7/1-e maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."

Kaynak: EnBursa.com - http://www.enbursa.com/haber/bursaspor-ve-mustafa-er-e-sok-17317.html

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (2)

Yorum Ekle

mkpaşalı

26 Nisan 2018 11:46
dikkat edin hocam bahane arıyorlar zaten ceza kesmeye

MeyNur

25 Nisan 2018 21:34
Böyle basit hatalar yapılmamalı..
İlginizi Çekebilir
Kaçan balık büyük oldu...Sayın başkanıma sesleniyorum onca kötü günden sonra yeni bir başlangıç ve yeni umutlar yeşermiş camiayı üzmeyin lütfen. Her kademenin desteğini almışken yeni bir travma yaşatmayın bu kente.
Bursaspor'un genç yeteneği iddialı! "Formayı kapacağım"90 dakika sahada kalan ve performansıyla alkış toplayan Burak Kapacak için 'Türkiye yeni bir sağbek kazandı' görüşü hakim. Genç krampon ise kendisine şans veren teknik direktörüne teşekkür ediyor ve ekliyor: 'Hedefim A Takım'da kalıcı olmak'.
Stephane Badji'nin Bursaspor taraftarından isteğiBursaspor'un sezon başında Anderlecth'ten kadrosuna kattığı ve 2 maçtır 90 dakika forma giyen Stephane Badji de Kayserispor karşılaşmasını değerlendirdi.