Bursaspor'a haciz şoku!

08 Mayıs 2019 16:57

Eski futbolculardan Furkan Özçal takım otobüsüne ikinci kez haciz koydurdu, Başkan Ali Ay'ın haciz işlemi sırasında yaptığı maddi destek arayışı sonuç vermedi. Taraflar anlaşma sağlayamayınca otobüs Yediemin otoparkına çekildi.

Bursaspor'da tüm dikkatler cuma günü oynanacak Antalyaspor maçına çevrilirken, bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde hareketli saatler yaşandı. Alacağı nedeniyle uzun süredir iplerin gerildiği eski futbolculardan Furkan Özcal avukatı aracılığıyla kulübe haciz memurlarını gönderdi.

A Takım'a transfer edilmesine karşın Yeşil Beyazlı formayı sadece U21 Takımı'yla 26 dakika giyen ve halen Adanaspor kadrosunda yer alan Furkan Özçal kulübün otobüsüne haciz koydurdu.Özlüce Tesisleri'ne polisler eşliğinde gelen Furkan Özçal'ın avukatına 50 bin Euro'luk alacağın 25 bin Euro'sunun ödenmesi teklif edildi. Avukatın bunu kabul etmediği ve 50 Bin Euro'yu peşin istediği bildirildi.

Bursaspor'un Furkan Özçal'a bugüne kadar 475 bin Euro ödediği, 250 bin Euro'luk kalan alacağını ise 5 eşit taksitte ödeme konusunda sözleşme yaptığı belirtildi. Başkan Ali Ay'ın Haciz işlemi yapıldığı sırada maddi destek istemek için bazı kişilerle görüşme yaptığı ancak beklediği finans kaynağını sağlayamadığı öğrenildi. Furkan Özçal, Yeşil Beyazlı Takımın otobüsüne sezon başında da haciz koydurmuş, ancak yapılan görüşmeler neticesinde taraflar anlaşma zemini bulmuştu. Yediemin otoparkına çekilen Bursaspor takım otobüsü için eğer önümüzdeki hafta Göztepe ile oynanacak maça kadar ödeme yapılmazsa futbolcular stada farklı bir otobüsle gitmek zorunda kalacak.

Kaynak: Bursa Hakimiyet - HABER: Süha GÜRSOY

Yorumlar (21) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

Özlüceden Bin, Bursaspor Acemlerde İn!

08 Mayıs 2019 17:05
Özlüce metro istasyonunda binip, Bursaspor Acemler istasyonunda inip yürüsünler, hem taraftar ile içiçe olmuş olurlar belki biraz tırsarlar hem de zaten küme düşmeye oynayan takımın özel otobüsle gitmeyi hiç haketmiyorlar... Ayrıca not olarak belirtelim de başkalarına patlamasın olay Furkan Özçal Ali Ay transferidir. Yaptığı rezil sözleşmeyi ödemek onun boynunun borcudur!

Hasan Tahsin

08 Mayıs 2019 17:35
Her fırsatta kulübün sahibi taraftar diyoruz. Fakat bu hallere düşmemizin en büyük sebebi taraftardır. Şampiyonluktan sonra resmen dağıldık. Kendimizi çok yüksekte gördük, rakip taraftarlara üstten baktık. Halbuki kaç senedir bir tane adam akıllı bestemiz bile yok, kendi sahamızda rakibe baskı yok, tribünde bağırma yok. En tehlikelisi de tribünde siyaset yapanlar. Taraftarımız ayrıştı sen o görüşçüsün sen bu görüşçüsün diye parçalandık. Yapılan haksızlıklara sırf belediyede çalıştıkları için susanlar oldu. Rahmetli Yazıcıyı yuhalayanlar, batallaya, haruna saldıranlar, Sırf Amigo Selim kongrede bu ali ay ile ilgili sert konuştu diye ona saldıranlar oldu. Biz ne yaptıysak hakettiğimizi düşünüyorum. Herkez aklı selim düşünsün tribünde taraftarda ne var ? Beste var mı yok Rakibe baskı varmı yok, haksızlığa tepki varmı yok. Dik Duruş var mı yok. Belki amatöre kadar düşücez bu haksızlığa özellikle susan belediyede çalışanlar, yine çorbasını bulup belediye takımını destekleyecekler. Bursasporun esas kan emicileri kendi taraftar içindedir.

Bayram16

08 Mayıs 2019 17:31
“Ben para verdim otobüsü geri aldık” derse şaşırmam ama utanıyorum gerçekten bu günleri görmemizin tek nedeni sana verilen oylar ama bu taraftar hesabını soracak

Harun ç.

08 Mayıs 2019 17:26
Bu topçuları çok karakterli insanlar, çok efendi oyuncular diyerek transfer eden ödesin oyuncunun parasını da!!!

timsah777

08 Mayıs 2019 17:11
Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın

taraftar

08 Mayıs 2019 17:18
takım ne hale düştü yazık çok yazık bursaspor dan eser bırakmadınız hepiniz

ERASKA

08 Mayıs 2019 17:18
NE HALE GELDİNİZ ? TEBRİKLER...

Mrt

08 Mayıs 2019 21:17
Ali ay sen nasıl bir adamsın nasıl bir yöneticisin git artık düş yakasından bu takımın

Ergin

09 Mayıs 2019 00:17
Bütün Türkiye Avrupaya rezil olduk Baskan

Asi0616

08 Mayıs 2019 19:51
Vah vahh... Ne cöplere ne paralar sacılmıs. Yazik vallaha yazik...Ali AY yedigin lokmalar bir gun bogazindan fersah fersah geri ciksin insallah.

bir sonraki istasyon acemler-bursaspor

08 Mayıs 2019 23:54
metroyla devam

Hakan

08 Mayıs 2019 18:38
Çok karakterli topçular aldık bik bik bik konuşanlar görsün koca kulüp ne halde 2 antrenmana çıkan nargile kafelerden çıkmayan bu dana eurolarla fink atıyor asgari ücret alan taraftara gelince destek olun . Asss.ktr derler adama bi kere ramazan ramazan soktuğunuz günahın hadde hesabı yok sinirden ağlayacam ya koca kulüp “Siz pankartı açın cezası neyse ben öderim” diyen başkandan nerelere kaldı herkes bi tarafına kına yaksın Bursa Büyükşehir Belediyesporu Büyükşehrin Stadında desteklersiniz artık . Allah bu kulübün bu hale düşmesinde zerre katkısı olan herkesin belasını versin.

yolcu

08 Mayıs 2019 18:03
hem parası yok kaynak bulamıyor takım düşmeye aday ama kongre kararı alınmıyor istifa düşünmüyor e ne olacak ben bırakmam e rezil oluyorsun anla bitin cöktün yönetemiyorsun otöbüs giti masa koltuk gidecek haftaya özlüceye haciz gelecek napıyorsunuz ya bas defolun gidin şehir kurtulsun rahatlasın napacan bursasporun ismini silene kadar mı cökertcen

ibo

08 Mayıs 2019 21:31
Metro ile gitsinler

hrryt

08 Mayıs 2019 20:50
yorum bile yazmaya eli gitmiyor insanın bu zor günlerde ama sonuna kadar bursasporluyuz basiretsizler bizi bu hallere düşürse bile

TaK0

08 Mayıs 2019 18:45
Otobüsü Amigo Selim ve arkadaşları geri aldı.

teacher

08 Mayıs 2019 18:26
Diğer Ali yardım etsin, bir sürü belediye otobüsü var sonuçta. Birini verir herhalde. Bursa halkı da takdir eder hem bu davranışı nasılsa...

Cihan Toprak

08 Mayıs 2019 21:21
Ya allahım şu mübarek ramazan ayının yüzü suyu hürmetine ne olursun bursaspor umuzu kötü günlerden koru. Amin

Sedo63

22 Mayıs 2019 16:46
Kefen paran olsun o çocucuğu furkan adam adanada bile top oynayamıyor bu topcuyu soktular bize kongre hikaye ali devam etsin bu kulübe asla başkan çıkmaz kayyuma kalır temizlesin pisliğini lavuk

Dağlıı

08 Mayıs 2019 18:43
Ulan 1 kere çıkıpta top oynamadın ne parası istiyosun Allah misliyle çıkartsın...

Bp

08 Mayıs 2019 18:33
Klüpte yolunu bulmus twitterdan kendine küfür edenleri kopartiyor o yüzden acimiyorum ödeseydi parasini topcunun
İlginizi Çekebilir
Forma göğüs sponsorumuz BUDO!Bursasporumuzun yeni sezonda da forma göğüs sponsoru BUDO olurken, sponsorluk anlaşmasına Başkanımız Mesut Mestan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar'ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.
Erikli, Bursaspor'a sponsor olduErikli 2019-2020 sezonunda kulübümüzün Resmi Şort ve Su Sponsoru oldu.
Bir destek daha geldiFomara Birey Özel Eğitim Kursu, Bursaspor'a destek olmak adına 250 adet forma satın alarak eğitim öğretim döneminin ilk günü öğrenci ve öğretmenlere hediye etti.