Bursaspor'a üst düzeyde ziyaret

08 Aralık 2018 05:30

İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Emniyet Müdürü Osman Ak, Bursaspor yönetimiyle Özlüce'de biraraya geldi.

Bursaspor'un yarın Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynayacağı Antalyaspor karşılaşması öncesinde önemli ziyaretçileri vardı. Bursa İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ile Bursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Özlüce'de, Başkan Ali Ay, 2. Başkan Cem Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ebubekir Keskin, Görkem Akbaş ve Teknik Direktörü Samet Aybaba'yla bir araya geldi. Saraç ve Ak, Antalyaspor karşılaşmasında Bursaspor'a başarılar dilediler. Başkan Ay ve Samet Aybaba da, bu ziyaretten dolayı Hakan Saraç ve Osman Ak'a teşekkür etti. 

Kaynak : Olay 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Orada neler oluyor!Camia büyük bir heyecanla yönetimin transfer tahtasını açmasını beklerken yönetim büyük bir sessizliğe büründü. Özlüce'de ne olup bittiği yönünde kimsenin ağzından tek bir kelime çıkmıyor.
Yeni Sezon Formalarımız TanıtıldıTakımımızın yeni sezonda giyeceği 4 farklı forma Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan Bursastore mağazamız önünde düzenlenen tören ile basına ve taraftarlarımıza tanıtıldı.
Onur Marketler Zincirinden kulübümüze ziyaret"Alışverişte Onur sözü" sloganı ile Bursamız'da perakende sektöründe hizmet veren Onur Market kulübümüzü ziyaret etti.