Bursaspor'da heyecanlı bekleyiş

30 Ocak 2019 06:52

Takviye yapıp yapmayacağı Yakın Çevre Yolundaki benzinlik arazisinin satışına bağlı olan yeşil beyazlılar, alıcı firmadan gelecek habere odaklandı.

Bursaspor'da transfer konusunda bekleyiş sürüyor. Takviye yapıp yapmayacağı Yakın Çevre Yolundaki benzinlik arazisinin satışına bağlı olan yeşil beyazlılar'da alıcı firmayla görüşmeler devam ediyor. Firmanın 20 milyon TL'yi toplamak için süre istediği ve yönetimin gelecek habere odaklandığı bildirildi. Başkan Ali Ay  gelecek habere göre tahtayı açacak ve transfere yön verilecek. 

TEMASLAR SÜRÜYOR

Önünde fazla zaman kalmayan yeşil beyazlı yönetim bir yandan daha önce görüşmelerde bulunan futbolcularla temaslarını sürdürüyor. Bilindiği gibi Başakşehir'den Kerim Frei ile daha önce anlaşmaya varmıştı. Forvete de takviye isteyen Teknik Direktör Samet Aybaba'nın isteği doğrultusunda Firmin Mubele ile de temasların sürdüğü resmi adımların transfer tahtasının açılmasıyla birlikte verileceği bildirildi. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Halit

30 Ocak 2019 07:17
x PFDK'ya şu ana kadar ceza olarak ödenen 680 bin TL ile neler yapılabilir? 1-Personelin birikmiş 3,5 aylık maaşları rahat rahat ödenir. 2- İçeriden, bonservisi elinde olma kaydıyla pekâlâ yarım sezon için iyi bir oyuncu satın alınabilir. 3-Bu rakama dolar ya da avro'ya vurursanız 17 maç için yabancı kiralamak bile mümkün. 4-Tahtayı açmak için gereken paraya ucundan kenarından da olsa merhem olur. Ben artık bu küfürbaz güruhun Bursaspor'u filan düşündüğüne kesinlikle inanmıyorum. Onların derdi başka. Sadece zarar veriyor, verdikleri yetmezmiş gibi başkalarının maça girme özgürlüğünü de gasp ederek çekip gidiyorlar... Yerin dibine batsın böyle taraftarlık! Bir iyilik yapın da hiç olmazsa bundan sonra maça gelmeyin!..

Hakan

30 Ocak 2019 08:26
Daha düne kadar para hazır diyorsunuz hemen alacaklar diyorsunuz 35 yaşındayım bu zamana kadar çok başarısız Başkan gelip gitti ama ben sizin kadar vizyonsuz bir Başkan görmedim bizleri her koşulda çok iyi temsil ediyorsunuz rezillikte amaç ne Bursaspor dan ne istiyorsunuz bu hafta Ankaragücü Alanya maçını izledim ilk golden sonra taraftarın yönetime gösterdiği tepki ve baskı sonuç verdi ve adamlar transfer tahtasını açtı dünde 3 tane transfer gerçekleştirdi soruyorum içimizdeki yalaka taraftarlar hariç siz Bursa'nın bu durumda olmasından çok mu memnunsunuz ya maça gitmeyip tepki gösterin yada Özlüce ye gidip protesto edelim yoksa Bursaspor'un yakasındaki bu kişi kulübü iflas götürüyor sonuç ortada personel maaşlarını verme beddua al onlardan sonra da bu takımın düzlüğe çıkmasını bekle Başkan istifa ettiği gün personel o gün bayram edecektir bu takımın başına iş bitiren Levent kızıl gibi vizyonlu bir Başkan gelmesi gerekir

Serkan

30 Ocak 2019 13:53
Ne heyecanlı bekleyişi kardeşim ... mı geciyon taraftar zaten isyankar gelicek paranın yeri belli futbolculara verilecek

Halil Korkmaz

30 Ocak 2019 10:27
HALİT nikli renkdaşıma sonuna kadar katılıyorum. Onun görüşüne eksi yapan arkadaşında keşke sebebini buraya yazacak bir açıklaması olsaydı.

JHY

30 Ocak 2019 09:10
Yasağımız var arkadaşlar .Milleti iki haber okutçaz diye kandırmayın
İlginizi Çekebilir
Muhammed Şengezer'den sonra O da gitti!Genç oyuncu Muhammed Emin Sarıkaya'nın sözleşmesi feshedildi.
Son dakika! Allahyar İstanbulspor'a gittiFenerbahçe, genç oyuncunun Istanbulspor'a kiralandığını açıkladı.
Özer Hurmacı Bursaspor'da. Lisansı çıktı!Transferler devam ediyor