Bursaspor'da tahta bu hafta açılacak

09 Temmuz 2019 07:32

Başkan Mesut Mestan'ın yakın çevresine 'Bu işi bu hafta halledeceğim. Transferleri de arka arkaya getireceğim' dediği öğrenildi.

Bursaspor'da herkesin gözü transfer tahtasında. Takviye yapması için Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki dosyaları kapatmak zorunda olan yeşil beyazlılarda Başkan Mesut Mestan'ın bu hafta gerekli hamleleri yapması bekleniyor. Mestan'ın yakın çevresine 'Bu hafta transfer tahtasını açtıracağım. Anlaştığımız isimlere de arka arkaya imza attıracağım' dediği öğrenildi. Yaklaşık 24 milyon TL'ye ihtiyacı olan Başkan Mestan'ın alacaklı isimlerle görüşmelerine devam ettiği ve anlaşma zemini aradığı ifade edildi.

Kaynak : Olay 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Erman

09 Temmuz 2019 11:19
Sporda bulunan 4 element : para, yöneticilik, sportif başarı , tahta. Ne tahta mı?

Taner

09 Temmuz 2019 07:42
İnşallah doğru haberdir

Batuhan Yavuz

09 Temmuz 2019 15:10
gömümü buldun başkan

Yatarum

11 Temmuz 2019 12:33
Mesut Mestan'ın başkan olabildiği bir Bursaspor bunca maddi imkansızlıkların içinde bu sene ligde kalabilirse gerçekten başarı olur. Mestan bu sezonu çıkaramaz ve bu sezon bitmeden yeni seçim olur. İnşallah Bursa'da güçlü bir konsensüs sağlanır ve güçlü bir yönetim gelir. O zaman da gelecek sezon açık ara şampiyon oluruz. Tıpkı daha önce ligden dültüğümüzde ertesi sezon çıktığımız gibi.

Murat

09 Temmuz 2019 08:11
Baskan, altyapiyla devam et, ayagini yorganina gore uzat, bu sene zaten super lige cikamayiz , bosuna masraf yapma, ilk once kulubu ekonomik olarak rahatlat. Gencleri parlat iyi fiyatlara sat, uzun vadeli plan yap, seyircinin gazina gelme.
İlginizi Çekebilir
Ertuğrul'dan İstanbul'a rest ! 1 milyon Euro altına...Bursaspor, Umut Meraş görüşmesi sırasında Fenerbahçe'ye Ertuğrul Ersoy'u almalarını önerdi. Beşiktaş da genç futbolcu için girişimlerini sıklaştırdı. İki kulüp de Ertuğrul'a yıllık 700 bin Euro teklif ediyor. Ertuğrul 1 milyon Euro'nun altına imza atmam diyor.
Oğulcan'ı mutlaka alalım başkan! Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, eski oyuncusu için yönetime baskı yapıyor.
Fenerbahçe'den Ertuğrul atağıStoper arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Bursaspor'un kaptanı Ertuğrul Ersoy'u transfer etmek için temaslara başladı.