Bursaspor’da yüzme yaz okulu başlıyor

11 Haziran 2012 10:05

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursaspor’a verilen Çekirge Havuzlupark Tesisleri’nde yüzme yaz okulu başlıyor.

Futbolun dışında diğer amatör branşlarda da önemli çalışmalara imza atan Bursaspor, iki yıldır altyapı faaliyetlerini yürüttüğü havuzda hedef büyüttü. Kulübün deneyimli antrenörleri eşliğinde yüzme kursları başlatıldı.
 
Bu yıl ilk kez kulübün bünyesinde işletilecek olan Çekirge Havuzlupark Tesisleri’nde yaz ve kış ayları boyunca yüzme eğitimi verilecek. Temel eğitim, stil eğitimi ve lisanslı sporcu eğitimi verecek olan kulübün yüzme okulu kayıtları, Havuzlupark Tesisleri’nde yapılabiliyor.
 
Havuzlupark Tesisleri’nde 4 - 6 yaş, 7 - 9 yaş, 10 - 12 yaş, 13 - 18 yaş ve 18 yaş üstü yetişkinlere yüzme eğitimi verilecek. Hafta içi gruplar üçer haftalık periyotlar halinde salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri 1 saat süre ile çalışacak. Hafta sonu gerçekleşecek antrenmanlar ise 6 hafta sürecek.
 
Tesislerin tüm Bursa halkının kullanımına açık olduğu belirtildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Bursaspor Esports takımından transfer hamlesiBursaspor’un yeni sezondaki destek oyuncusu Farfetch olabilir.
Bu akşam gündeme gelecek Orhan Güney'in yazısından alıntıdır
Bursaspor ESports takım değerlendirmesiYükselme Ligi’ni kazanan Macro Maniacs’ın haklarını satın alarak Şampiyonluk Ligi’ne katılan Bursaspor Esports, Yaz Mevsimi’nde sloganının hakkını verip “Vadi’nin artık daha tehlikeli olduğunu” göstermeye çalışacak.