Bursaspor'dan Agu açıklaması

11 Kasım 2017 10:18

Bursaspor resmi internet sitesi aracılığıyla Nijeryalı oyuncunun sakatlığı hakkında açıklama yayımladı. Yapılan açıklama şöyle:

Sakatlığı sebebiyle milli takımdan dönen başarılı oyuncumuz Mikel Agu'nun MR'ı çekilmiş ve kontrolleri yapılmıştır.


Mikel Agu'nun yapilan tetkikleri sonucu sağ diz iç menisküsünde yırtık tespit edilmis olup, artroskopik menisektomi ameliyati yapilmasina karar verilmistir. Oyuncumuzun bonserisine sahip olan Porto Kulübü'nden onay geldikten sonra birkac gün icinde ameliyati planlanmaktadır. Ameliyat sonrasi en az 4 hafta sahalardan uzak kalmasi beklenmektedir.

Kaynak: www.bursaspor.org.tr

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16brs16

11 Kasım 2017 20:54
Peki bu 4 haftanın parasını kim ödeyecek

Recep Atik

11 Kasım 2017 22:04
Agu ve Badu transferleri yeni yapılanma sürecinde saçma iki hamledir.Kiralık ve maliyetleri yüksektir.Anlamsızca bir savurganlıktır.Seneye yerlerine iki oyuncu gerekmekte,kadro yapılanma süreçi gittikçe uzamaktadır. Çöp transferlerle ve bu tür hedefsiz/plansızhamleler sonucu yanlızca borç artmaktadır...
İlginizi Çekebilir
Karabükspor’un çekeceği var!Bursaspor, bu hafta konuk edeceği Kardemir Karabükspor ağlarını son 9 maçta tam 24 kez havalandırdı.
Kubilay hırs yaptıBu sezon istediği forma şansını bulamayan Kubilay Kanatsızkuş, idmanlardaki hırslı ile dikkat çekiyor.
Batalla ve Aziz antrenmana katıldıBursaspor’da Pablo Martin Batalla ve Aziz Behich idmana çıktı, Karabükspor maçı öncesi problem kalmadı.