Bursaspor'dan Krita açıklaması

20 Nisan 2017 12:22

Bursaspor Kulübü İdari Menajeri Hüseyin Gedik, sportif direktörlük görevi için Stelian Krita ile görüşüldüğü haberlerini yalanladı.

Sportif direktör arayışında olan Bursaspor'da son olarak eski futbolculardan Stelian Krita'nın ismi gündeme gelmişti. Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Bursaspor İdari Menajeri Hüseyin Gedik, "Kulübümüzün eski futbolcumuz Krita ile hiçbir görüşmesi ve tasarrufu olmamıştır" dedi.

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (5)

Yorum Ekle

Senden Duymuş Olalım

20 Nisan 2017 16:13
Tarık Çapçı. Bursaspor'dan idari menejerlik teklifi alacak ama işlerim var diye geri çevirecek. ! (Benden Duymuş Olma) diye bi arkadaş yazmış

ibo

20 Nisan 2017 21:09
Ne kritasi ya iyice amatöre döndük.

Faruk

20 Nisan 2017 13:41
Tabi Krita gelirse senin ayağın kayacak di mi Hüseyin efendi?. Bakıyorum hemen atlamışın yeni gelin gibi tweeter mesajına.

asus

20 Nisan 2017 20:14
En güzel aday Murat Yanıklar bir sonraki seçimdede başkan adayı olur biter....

benden duymuş olma!

20 Nisan 2017 13:06
bence tarık çapçıyı getirin. hem bursalı, hem donanımlı. işlerim yoğun, gelemem derse en uygun ismi sorun. söylerse ne ala. söylemezse yandı gülüm keten helva...
İlginizi Çekebilir
Cenk Ergün Bursaspor'da iddiası!Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın sportif direktörlük görevi için Galatasaray'dan ayrılan Cenk Ergün'le anlaştığı iddia edildi.
Bursaspor'da 20 milyon TL kredi kasadaBursaspor bir süredir kullanmak için girişimde bulunduğu kredi konusunda beklediği olumlu haberi aldı.
İki tane Dünya yıldızı ile anlaştıkBursaspor Kulübü'ne resmi olarak başkanlığa adaylığını koyan Ahmet Bozdemir, "Kendimizden 55-60 milyon Euro'yla geliyoruz. Sponsorluk anlamında da 90 milyon Euro'luk anlaşma sağladık. 2 dünya, 8 Türk yıldızla da el sıkıştık" dedi. Bozdemir ayrıca Rus yetkililerle yaptığı 15 milyon Euro'luk anlaşmanın belgesini gösterdi.