Bursaspor'dan Mehmet Gerçeksi açıklaması

06 Aralık 2017 11:58

2009 yılında yayın hayatına başlayan Bursaspor TV’nin Kurucu Genel Müdürü olarak, 9 yıla yakın bir süredir görev yapan ve ömrünün büyük bir bölümünü gazetecilik mesleğiyle birlikte Bursaspor’a adayan Mehmet Gerçeksi, uzun soluklu ve başarı hikayeleriyle dolu Bursaspor hizmetini kendi tasarrufu doğrultusunda noktaladı.

Görevden ayrılma kararını Başkanımız Ali Ay’la bir araya gelerek kendisine ileten Gerçeksi, “9 yıl sürdürdüğüm bu kutsal görevin her dakikasından büyük keyif aldım. Ancak her şey gibi hizmetin de bir süresi, bir sonu var. Birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma ve başkanıma hem teşekkür ediyor, hem de bundan sonrası için başarı diliyorum” dedi. Başkanımız Ali Ay da, Mehmet Gerçeksi’nin verdiği karara saygı duyduğunu ifade edip, “Adeta Bursaspor’umuzun hafızası olarak gördüğüm Mehmet kardeşime, yıllarca gazeteci olarak ve son 9 yıl da televizyonumuzun genel müdürü olarak verdiği hizmetler için teşekkür ediyorum. Yaşamının bundan sonrası içinde başarı ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak:Bursaspor.org.tr

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Skorboard

06 Aralık 2017 12:02
Giderayak şu basket maçlarının skorboard una dakikayı koyduraymış keşke

Selim Satık

06 Aralık 2017 19:41
Soyadı gibi gerçek Bursasporlu.Ağladığı görüntüler hala gözlerimin önünde

Ayhan

06 Aralık 2017 14:29
Delikanlı harbi adamdır. Severiz.

Ke

06 Aralık 2017 18:23
Tv kapanıyorun ilk sinyali

Avrupali Timsah

06 Aralık 2017 23:52
Gecenlerde dedi ya Ali Ay o kadar kücülecegiz ki bizi kimse farketmeyecek dedi ya herhalde Bursaspor Tv den baslayacak..Bölenbasi böldü parcalara ayirdi bu da o parcalari da parcalamaya calisiyor..Allah büyüktür insallah kurtarir bizi...
İlginizi Çekebilir
Tabelanın durması bile mucize...Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un köşe yazısından alıntıdır.
Özlüce'de fırtınalar kopuyorBeytullah Süat'ın köşe yazısından alıntıdır.
Katlı Otopark'ın sahibi Akdemir olduBursaspor Kulübü'nün son kongresinde başkanlığa adaylığını koyan Hüseyin Akdemir, otoparkın yeni sahibi oldu.