Bursaspor'dan Ünitimsah'a teşekkür ve yetki

24 Ağustos 2017 12:18

Bursaspor Kulubü Bursaspor Dergisi'yle ilgili resmi açıklama yayınladı.

Değerli Bursaspor Kongre Üyeleri ve Taraftarlarımız;

Kulübümüzün aylık yayın organı olan Bursaspor Dergisi’nin daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi adına, Üniversiteli Bursasporlular Derneği (Ünitimsah) ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinde, kısa sürede son derece olumlu bir aşama kaydettik.

Bursaspor Dergisi’nin aboneliği konusunda, gönüllülük esasına dayalı olarak gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinde daha hızlı sonuç alabilmek ve dergi aracılığı ile kongre üyesi taraftarlarımızın tümüne ulaşabilmek birinci önceliğimizdir. Bu maksatla, abone çalışması içinde yer alan Ünitimsah üyelerinin, siz değerli kongre üyelerimizle ‘dergi aboneliği’ hususunda yüz yüze ya da telefonla yapacakları görüşmeler kulübümüz bilgisi dahilinde ve karşılıklı güvene dayalı bir çalışmadır.

Ünitimsah üyelerine bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyor, bu işbirliğinin olumlu sonuç vermesi için desteklerinizi bekliyoruz.

 
Bursaspor Kulübü

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Sercan

26 Ağustos 2017 08:26
Çok güzel bi hareket,çok faydalı olacağına inanıyorum, ÜNİTİMSAH YİNE FARK YARATTI :)

Timsahh

08 Ekim 2017 20:49
Ulan harbiden çok büyük kulüp şu Bursaspor be. Peh peh peh.
İlginizi Çekebilir
Turgay Bahadır'ın acı günüBursaspor'un şampiyon kadrosunun önemli oyuncularından Turgay Bahadır'ın annesi hayatını kaybetti.
Vefat!Bursaspor tribünlerinin sevilen isimlerinden Özden Park vefat etmiştir.
Alanyaspor ve Beşiktaş maçı 19.45'teSüper Lig İlhan Cavcav Sezonu 2 ve 3. haftada oynanacak 5 maçın başlama saatinde yayın programında gerçekleştirilen düzenleme nedeni ile değişiklik yapıldı