Bursasporlu futbolcu Liverpool radarında

21 Şubat 2019 05:57

Menajer Yiğit Oruç, 'İngiliz ekibinin scout ekibi olumlu rapor verdi. Fakat şu anda bize gelen resmi teklif yok' dedi.

Bursaspor'un genç file bekçisi Muhammed Şengezer, Liverpool'un radarına takıldı. Menajer Yiğit Oruç, İngiliz kulübünün temsilcilerinin Muhammed'i takip ettiği belirterek, 'Muhammed Şengezer'e yurt içinden ve yurt dışından birçok takım talip oldu. Bursaspor'un yaşadığı zorlu süreci düşündüğüm de bugün itibariyle Muhammed'in transferiyle ilgili konuşmak doğru değil. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim; Muhammed için İngiltere, İspanya, İtalya ve Fransa'dan gelen teklifler var' dedi. 

SÖZ BURSASPOR'DA

Muhammed'in uzun süredir takip edildiğinin altını çizen Yiğit Oruç, 'İngiliz ekibi Liverpool'un scoutları tarafından izlendiğini biliyorum. Muhammed hakkında Liverpool'un scout ekibi olumlu rapor verdi. Fakat şu anda bize gelen resmi teklif yok. Muhammed'in transferi ve geleceğiyle ilgili söz sezon sonunda Bursaspor'a aittir. Şu anda Bursaspor'daki başarısına konsantre' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Çeçen Andaç

21 Şubat 2019 09:53
Git kurtar kendini koçum,bu bursasporda YALAN olursun.

ibo

21 Şubat 2019 08:22
Bizde vizyon suan yerlerde oldugu icin ,3 milyona alirlar. ama porto, ajax falan satsa en ez az 15 e satardi
İlginizi Çekebilir
Fenerbahçe'den Ertuğrul atağıStoper arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Bursaspor'un kaptanı Ertuğrul Ersoy'u transfer etmek için temaslara başladı.
Fenerbahçe'den Meraş teklifiComolli ile Selçuk Erdoğan görüştü
Aytaç Kara yeni takımına imzayı attıBursaspor'dan ayrılan Aytaç Kara, Kasımpaşa'ya transfer oldu.