Bursasporlu taraftarlardan örnek davranış

01 Ocak 2018 18:49

Bursaspor taraftar gruplarından Legend Teksas huzurevine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bursaspor taraftar grubu Legend Teksas 2017'nin son gününü anlamlı bir etkinlikle geçirdi.Yıldırım ilçesi Kaplıkaya mahallesinde bulunan Ali Osman Sönmez Huzurevi'ni ziyaret eden taraftarlar huzurevinde bulunan amca ve teyzelerimizle sohbet edip hediyeler verdiler.

Bursasporum.com

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Mustafa

01 Ocak 2018 19:42
İşte budur,...tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum.

Bursasporadamınadınıkoyar

01 Ocak 2018 19:34
Tribünlerimiz bunlarla anılmalı. Aferim çocuklar !

ibo

01 Ocak 2018 20:34
Kanal NO:16 ya ayri tesekkur ederiz

Hayro

01 Ocak 2018 21:38
Teksasli arkadaşları böyle bir etkinlik düzenledikleri için tebrik ediyorum.Buralarda kalanların hepsinin Bursa'lı olmadığı ve çeşitli illerimizden gelenlerinde malumdur.Buradaki eli,ayaklarının altı öpülesi anneler ve babalar ne kadar sevinmişler görüntülerden belli.Ancak maalesef spor müsabakalarında en çok küfür bu annelere ediliyor.Bu vesile ile bütün tribün liderlerinden beklentim,analara edilen küfürlerin sonlandırılması.Çünkü taraftar liderin göstermiş olduğu yoldan gidiyor.Yani analara edilen küfürlerin sorumlusu liderlerdir.Sizlerin ananız yokmu ? Eşiniz bi ana değil mi ? Büyüdüklerinde ana olacak kızlarınız yok mu ? Lütfen ANAlarımıza küfürü terk edin.Yaşım 68 Bursaspor'u kurulduğu günden beri takip ediyorum.Kim ne derse desin bu küfürbazlık bu takımın gerçek taraftarına yakışmıyor.Şurası unutulmamalıdır ki CENNET ANALARIN AYAKLARININ ALTINDADIR.Küfürsüz tezahüratlar ümidi ile 2nci yarıda Bursaspor'umuza başarılar dilerken,bütün Bursasporlulara YENİ YILın hayırli ve uğurlu olmasını dilerim.

Ömer

01 Ocak 2018 21:44
Bizi yalnız bırakmayan no:16 Cem arslana teşekkürler

HERŞEYİM BURSASPOR

02 Ocak 2018 17:35
ÇOK GÜZEL BİR DAVRANIŞ. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

Gülbahçeli

05 Ocak 2018 11:58
Bravo gençler hep böyle olun büyük Bursa spor taraftarına bu yakışır geleceğimizin teminatı siz gençlerle gurur duyuyoruz
İlginizi Çekebilir
Helal olsun NİLBİAD'a 500 forma alarak Bursaspor'a katkı sağlayan dernek yönetimi, bu formaları köylerde bulunan çocuklara dağıtacak.
Kombine fiyatları belli olduBursaspor'da yeni yönetim kombine fiyatlarında değişikliğe gitmeme kararı aldı.
'Hakkımızı helal etmiyoruz'Kongrede söz hakkı alan Selim Kurtulan, Ali Ay yönetimine yüklendi.