"Bursasporu yönetmek benim işim değil"

03 Ocak 2019 04:48

3 plan değişikliği yaptım.

'Bursaspor'u yönetmek, hoca ve futbolcu ayarlamak benim işim değil' diyen Başkan Aktaş, şöyle devam etti: 'Ben zamanım el verirse maçlara gitmeye çalışıyorum. Elimden geldiği vakit zor zamanlarda sahip de çıkıyorum. Göreve geldikten sonra 3 kez plan değişikliği yaptım. Arazilerle ilgili yerler satılmadıysa benim suçum değil. Ben bu işin emlakçılığını yapamam. Bursaspor üzerinden koskoca Belediye meclisini topladım.

Kaynak : Olay 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Gökhan

03 Ocak 2019 11:01
Şaşırtıcı şekilde seçim öncesi kendi topuğuna sıkıyor bu açıklamaları ile. Hayırdır inşallah.

Ercell16

03 Ocak 2019 10:12
Siz önce BURSA Büyükşehir Belediyesini yönetmeyi öğrenin, BURSASPOR'dan da uzak durun...

Bahadır

03 Ocak 2019 11:46
Nedir bu atar gider sayın başkan? Kim dedi sana kulübü yönet diye!!! Ne zaman çıktın dedin enkaz devraldık bizim Bursaspor'a çokta katkımız olamayacak diye de şimdi trip atıyorsun? Yapılabilecekler zaten belli, stad için isim hakları için nereden olmaz geldiği de biliniyor. Çevre düzenlemesi olmayan yerde ki daha demirler kalkmadı etraf hala şantiye modunda, kim yatırım yapacak şu maddi zorluklarda? Şunu unutma bu camia senin dediğin koskoca Belediye Meclisinin de üstündedir. Sizi bu camianın o değerli paydaşları seçti, gerekeni yapmak zul gelmeyecek...

s10erTanTra

03 Ocak 2019 11:34
1 ay sonra boynunda Bursaspor atkısı ile boy boy fotoğraflar verirsin.

Ziya

03 Ocak 2019 11:25
Corbacilari vasitasiyla kongrelerde baskan adayini belirleyen bir belediye baskani bunu soyleyemez.

tSc

04 Ocak 2019 08:58
Bursaspor'u yönetmek senin işin olmadığı gibi , senin haddinede değil.

asd

03 Ocak 2019 18:02
aman uzak dur senin şehiri nasıl yönettiğin ve senden önceki belediye başkanının Bursasapor' a attığı kazıklar ortada. Ama o kadar adam var bunları görmez sizin gibileri yine seçer sonra yine ağlar :)
İlginizi Çekebilir
Kulüpler İftarda buluştuTürk spor ailesini bir araya getiren Kulüpler Birliği Vakfı İftar Yemeği'ne Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra Spor Toto Süper Lig kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.
Başkan formulü buldu. Takım sayısı arttırılsın!Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında, takım sayısının arttırılmasının talep edilmesi kararlaştırıldı.
Bursaspor'a bir haciz de Başoğlu'ndanEski futbolculardan Furkan Özçal'ın takım otobüsüne ikinci kez haciz koydurmasının ardından bir haciz haberi daha geldi.