Bursaspor'un en iyi transferi

12 Ocak 2019 08:29

Okan Koçuk, Samet Aybaba'nın genç oyuncular için büyük şans olduğunu vurguladı

'Bizlere güvendi ve hiç şüphe etmeden oynattı' diyen genç eldiven, 'Başka bir hoca olsa bu şansları bulamazdık' diyerek de deneyimli teknik adamı övdü. 

Bursaspor'un başarılı kalecisi Okan Kocuk, yeşil beyazlı takımın en büyük transferinin Teknik direktör Samet Aybaba olduğunu söyledi. 'O olmasaydı gençler şans bulamadı' diyen Okan, 'Gençlere çok önem veriyor. İlkyarıda bunu herkese gösterdi. Biz de genç oyuncular olarak bu şansı iyi değerlendirmeye çalışıyoruz.

Açıkçası başka bir hoca olsa bu şansları bulamazdık. Altyapıdan birçok genç oyuncu çıkardı. Ramazan, Burak gibi yeni oyuncuları şüphe duymadan oynattı. Samet hoca bence Bursaspor'un en iyi transferi diyebilirim' ifadelerini kullandı. 

İyi bir vatandaş olmalıyız

Samet hocanın, takıma kitap dağıtmasıyla ilgili konuşan Milli eldiven, “Mustafa Kemal Atatürk'ün kitabını aldım hocamdan. Onu okuyacağım. Herkese kitap hediye etti. Bu da çok güzel bir şey. Takımda birçok genç oyuncu var ve sadece futbolla kendimizi geliştirmeyeceğiz. Saha dışında kültürel anlamda kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. İyi bir birey, iyi bir futbolcu ve iyi bir vatandaş olmamız için hocamız elimizden geleni yapıyor ve biz de onun emeklerini boşa çıkarmamak için çalışıyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Emrah

13 Ocak 2019 10:29
Çeçen andaç hani şu sözleşme imzalamayan Muhammedmi o ne kadar sadık olduğunu 2 maç oynayıp daha ilk sözleşmede gösterdi

Çeçen Andaç

12 Ocak 2019 15:19
İnşallah Bu Okan Dan Bir An Evvel Kurtuluruz MUHAMMEDİMİZ Bize Yeter Gardaş.

Arif

12 Ocak 2019 14:11
Harundan sonra ne sen ne muhammet olmadı kimsr kusurabkamasın! Tırnagı olamazsınız
İlginizi Çekebilir
Timsah'ın önü aydınlıkLigin ikinci yarısına Bursaspor 21, Fenerbahçe ise 16 puan ile başlıyor.
Dalya diyorlar Bursaspor ile Fenerbahçe, bugünkü karşılaşmayla birlikte Süper Lig'de 100'üncü randevularına çıkacak.
Haydi çocuklar Bursa sizin arkanızda mücadele edin yeterBursaspor, ikinci yarının startını tarihinin en kötü dönemini yaşayan Fenerbahçe'yle veriyor