Bursaspor'un yanındayız

02 Temmuz 2019 07:37

Dün yönetimi kabul eden Vali Yakup Canbolat 'İl yönetimi olarak kulübümüzü destekleyeceğiz, katkı sunmaya devam edeceğiz' diye konuştu.

Bursaspor yönetimi dün Vali Yakup Canbolat'i ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta tek olarak Canbolat'ı ziyaret eden Başkan Mesut Mestan, bu kez yönetimdeki isimlerle birlikte çıkarma yaptı.

Vali Yakup Canbolat, Bursaspor'un her zaman yanında olduklarını ifade ederek 'Yönetime başarılar diliyorum. Bursaspor'umuz maalesef ligden düştü. Zor günler yaşıyor. Yeni yönetimle birlikte umut ederiz ki Bursaspor'u eski günlerine tekrar getirirsiniz. Başarılar diliyorum. Bizde il yönetimi olarak Bursaspor'umuzun her zaman yanında olacağız, destekleyeceğiz, katkı sunmaya devam edeceğiz' diye konuştu.Bu arada toplantıda yapılması planan yardım kampansıyla ilgili fikir alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Murat1326

02 Temmuz 2019 10:45
Yaa neyin haftalardır istişaresi toplanirlir bi hesap numarası alınır ilk etapta sonra çeşitlik türevler üretirsin kampanya icin yurur gidersin bunlarda daha adim atmamış

timsah966

02 Temmuz 2019 14:47
Murat 1326 kardeşim istişare falan hikaye bunların hepsi BAKIN NASIL ÇALIŞIYORUZ reklamı. Hala tahta kapalı. Onunla anlaştık, bununla söz kestik. Sonuç bir tek hoca ile imzalar atılmış. Hocanın önüne de aha sana UN ŞEKER BİZE HELVA YAP DİYECEKLER. Benim ümidim gün geçtikçe kırılıyor. İnşallah ben yanilirim.

Cucu16

02 Temmuz 2019 11:37
Bu sökük bir daha dikiş tutmaz. Bu takım gitti gider. Maalesef
İlginizi Çekebilir
Forma göğüs sponsorumuz BUDO!Bursasporumuzun yeni sezonda da forma göğüs sponsoru BUDO olurken, sponsorluk anlaşmasına Başkanımız Mesut Mestan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar'ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.
Erikli, Bursaspor'a sponsor olduErikli 2019-2020 sezonunda kulübümüzün Resmi Şort ve Su Sponsoru oldu.
Bir destek daha geldiFomara Birey Özel Eğitim Kursu, Bursaspor'a destek olmak adına 250 adet forma satın alarak eğitim öğretim döneminin ilk günü öğrenci ve öğretmenlere hediye etti.