Buruk: Bursaspor'u yendiğimiz için...

11 Şubat 2018 15:15

Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, "Bursaspor'un yendiğimiz için gururluyuz. Çünkü çok büyük takım" dedi.

Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Bursaspor'a övgüler yağdırdı.

Buruk, "Çok önemli bir maçtı. Biz de Bursaspor da uzun zamandır kazanamıyordu. Ancak kazanan taraf biz olduk. Bursaspor gibi bir takımı yendiğimiz için gururluyuz. Çünkü çok büyük bir kulüp" ifadelerini kullandı.

Kaynak: EnBursa.com - http://www.enbursa.com/haber/bursaspor-u-yendigimiz-icin-11284.html

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ey okan

11 Şubat 2018 16:08
Mustafa Yumlu gibi karaktersiz topçularınla da gurur duyuyor musun? Biz zaten berbat oynuyoruz da siz de top oynamak yerine oscarlık oyunculuklarla çirkeflik sanatından incelikler gösteriyorsunuz. İnşallah küme düşersiniz. Son Bilal Kısa hamleni de unutmayız. Sana Bursaspor'u yönettirmezler Okan. Yalakalık da yapsan kendi reklamını da yapsan o klübeye geçemeyeceksin!!!

Bursalı

11 Şubat 2018 15:18
Bizim yönetim ve le guen harici herkes bizi büyük kulüp olarak görüyor...

yok böyle birşey

11 Şubat 2018 15:19
bunu bir de bizim başkanla hoca anlasa bu kadar rezil olmazdık

HOCA

11 Şubat 2018 15:19
5 HAFTA SONRA AKHISAR TEPEMIZE CIKAR. KONYA FARKI KAPATIR. HAMZA BIZE ACIMAZ. SON 5 TE TAKILIRIZ.. YUSUFU OVENLER HAMZANIN COPLERINE TAPIYORDU..

Murata

11 Şubat 2018 23:52
Biz salakça oynadık yine, sizde bir şey yoktu, sadece kendini yere bırakıp duran oyuncuların vardı, Mustafa Yumlu nasıl bir tiyatrocu, badunun ayağı kafasına geldi gibi kendini nasıl attı, şaşırdım.

Hüseyin AKGÜN

11 Şubat 2018 18:26
Bu takımı kuranların sokağa atacak çok paraları varmış demek ki. Yazık bu memleketin paralarını ne idüğü belirsiz yabancı diye futbola yabancılara saçanlar, şapkalarını önlerine bir kez deha düşünmelerini tavsiye ederim.Özellikle koskoca Bursa şehri böylesine rezilliği gelenek haline getirenleri asla affetmez ve bunu da haketmiyor.
İlginizi Çekebilir
PFDK'ya sevk edildik!Bursaspor, Kasımpaşa karşılaşmasından sonra da Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.
'Bursaspor formasına aşıktı'Afrin'de şehit düşen Uzman Çavuş Taner Çobanoğlu'nun eşi Yasemin Çobanoğlu, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.
Bursaspor'da 'hipnoz' tehlikesi!Barış Yalım'ın bugünkü köşe yazısı.