Büyük takım gibi oynamak zorundayız.

08 Kasım 2018 14:06

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Biz büyük bir takım gibi oynamalıyız. Çünkü bizim böyle bir zorunluluğumuz var. Bize yakışır şekilde oynayarak aynı zamanda da kazanarak, bu şehir tekrar futbola döndürmek istiyoruz" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Kasımpaşa maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Aybaba şunları söyledi:

"Ciddi bir rakiple oynayacağız. Hızlı çıkıyorlar. 3-4 haftadır daha iyi şeyler yapmaya başladık. İçerdeki son iki maçı kazandık. Burada taraftarımız büyük güç. Kalan maçları da kazanmak istiyoruz. İkinci yarıda farklı yerleri düşünmek için kalan maçları kazanmalıyız.

Puan durumunda 1 ile 10 arasını düşünüyoruz. Bunun içinde hepsi var. 1'inci de olabilirsin 10'uncu da. Biz keyif veren futbolu devam ettirmemiz lazım. Biz büyük takım gibi oynamak zorundayız. Bizim öyle bir zorunluluğumuz var. Bize yakışır şekilde oynayarak aynı zamanda da kazanarak, bu şehir tekrar futbola döndürmek istiyoruz.

Maçları kazandıkça insanların aklından farklı şeyler geçiriyordur. 3-4 sene içerisinde eski günlerini aratmayan takım yaratmak istiyoruz."

Kaynak:enBursa.com

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Cüneyt Alkış

08 Kasım 2018 15:10
Sana güveniyoruz hocam. Saçma sapan insanların, kaostan beslenenleri önemseme. Biz yanındayız.

mkpaşalı

08 Kasım 2018 16:04
taraftar büyük takım olduğumuzun bilincinde.takım da aynı bilinçte olursa alırız maçı

hrryt

09 Kasım 2018 18:13
hem dion kadro gucu belli hem buyuk takım gibi oynamaktan bahsedion

Mesut16

08 Kasım 2018 16:42
Trabzon maçında 1_1 i yakalayınca adamların forveti olmadigi ve morali bozulduğu halde takımımız geri çekildi, boyle buyuk olamayiz anca ligde kalmaya oynariz.
İlginizi Çekebilir
Timsah, Kasımpaşa'da galibiyeti unuttuBursaspor, Kasımpaşa deplasmanında çıktığı son 6 Süper Lig maçının sadece birini kazanabildi.
Timsah'ın umudu 'suskun golcüsü' SakhoBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal'ın Kasımpaşa maçında en büyük gol silahı Diafra Sakho olacak.
Bakkal'ın 5'inci farklı takımıBursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal Süper Lig kariyerinde Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli karşısında 5'inci kez farklı takımın başında sahaya çıkacak.