Cenk Ergün Bursaspor'da iddiası!

12 Nisan 2018 20:48

Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın sportif direktörlük görevi için Galatasaray'dan ayrılan Cenk Ergün'le anlaştığı iddia edildi.

Hürriyet gazetesinin haberine göre Bursaspor Başkanı Ali Ay, sportif direktörlük için Cenk Ergün'le anlaştı. Ergün'ün mayıs ayındaki kongrede Ali Ay'ın yeniden başkan seçilmesi halinde göreve başlayacağı aktarıldı.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Kadir

12 Nisan 2018 20:56
Değil cenk ergün , dünyanin en iyi oyuncularını da getirsen o koltuktan tıpış tıpış gideceksin ali ay!

HOCA

12 Nisan 2018 21:05
DURSUN OZBEKLE GS YI BITIRDILER.. BU ALI AY NE YAPMAYA CALISIYOR.. ZATEN YETERINCE MENAJERLERE PARA YEDIRIYORUZ.. VAY ARKADAS ŞAKA GIBI YA.. ALI BASKAN SECILSIN STADA ADIM ATARSAM ALI AY OLAYIM..

ulanyum

12 Nisan 2018 21:02
Önemli olan arsadan ne anladığı?

16brs16

12 Nisan 2018 21:55
Ali ay parasını kurtarmak için yeterince rezillik çekti..üzülüyorum adama. Yazık. Bu yaştan sonra git evinde torun sev ne bileyim dünya turuna çık..olmadı umreye git her sene bol bol dua et sevap kazan. Bir insan parasıyla kendini bu kadar rezil etmemeli..sağlığına yazık.

Abdi..

12 Nisan 2018 21:18
Yemezler başkan, sen torunlarınla takıl artık..

kaan

13 Nisan 2018 04:04
arkadaşlar bunların bu başkanlık sevdası öyle bildiğiniz gibi değil başkan olduğun zaman her ülkeye pasaportsuz vizesiz rahat rahat girip çıkıyorsun yani o koltukta oturma sevdası bundan dolayı rahat rahat ticaretini mallarını satıyorlar yabancı ülkelere sanmayın yani Bursasporluluktan ..
İlginizi Çekebilir
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.
Temlik ve rehin koyma iptalBursaspor'da Denetim Kurulu dün önemli bir olaya imza attı.