'Daha ne kadar rezil edeceksiniz'

18 Haziran 2019 07:34

Yeşil beyazlı taraftarların Ali Ay'a büyük öfkesi var. 

Bursaspor'un içine düştüğü durum taraftarları isyan noktasına getirdi. Genel Kurulun yapılacağı pazar gününe kadar Bursaspor Başkanlık koltuğunda oturacak olan Ali Ay'a son elektrik olayından sonra tepki daha da arttı. Yeşil beyazlı taraftarlar sosyal medyadan Başkan Ay ve yönetimine adeta ateş püskürdü. 


Yeşil Beyazlı kulübün, 1 milyon 540 bin 397 lira 23 kuruşluk borcu nedeniyle  elektrikleri kesilmesini taraftarlar şöyle yorumladı: 

SAHİPSİZ BURSASPOR

'Daha ne kadar rezil edeceksin, Stadımızın, tesislerimizin, idari binalarımızın ve altyapı tesislerimizin elektrikleri borcundan dolayı kesildi. Bursaspor'umuz tarih sahnesinden silinmeye doğru koşa koşa gidiyor, Bursaspor bu hallere mi düşecekti?, Sahipsiz Bursaspor, Bugünleri de mi görecektik yazıklar olsun, Elektrikler kesilmiş! Rüyamızda görsek inanmayacağımız şeyler gerçek oluyor'

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Asi0616

18 Haziran 2019 13:35
Egri oturup dogru konusmak lazim. Artik bu takim 1.ligde de tutunamaz. Bursaspor icin gıyabi cenaze namazi vakti...

Cakir

18 Haziran 2019 10:51
Bizler hakediyoz girtlaga kadar külübü siyasete soktuk

MeyNur

18 Haziran 2019 15:11
Bu kadar zor durumdayız..Çok iyi Bursasporlu olduğunu sürekli övünerek anlatan eski Belediye Başkanımız Recep Altepe neden tek laf etmez de ölü numarası yapar?
İlginizi Çekebilir
Özlüce'ye store mu açılıyor? Mesut Mestan yönetiminin, yeni bir mağaza açma düşüncesi var. 
Umut ve Ertuğrul'u istedilerBursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında transferde gündemdeydi.
Tahkimden kötü haber!Bursaspor Kulübü, alacaklı için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran Bogdan Stancu için karşı bir atak yapmıştı. Rumen futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshettiği yönünde Tahkim'e başvuran yeşil beyazlı yönetim, istediğini alamadı.