Divan Kurulu'nun cevabı bekleniyor!

08 Haziran 2019 19:56

Adnan Batır - Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı olan ve kongre için Denetleme Kurulu adaylığını açıklayan Tayfur Serdar Güllülü'ye bugün verilen adaylık listelerinde yer alan bir çok kişinin imzasının kendisine ait olmadığı itirazını sorduk.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Kongresi için Bağımsız Denetleme Kurulu olarak aday olan Güllülü ve ekibi bugün Divan Kurulu Başkanlığına sunulan Mesut Mestan'ın listesindeki isimlerin imzasının asıl olmaması ile ilgili şunları söyledi: "Her ne kadar tüzükte 1 hafta önce başvuru zorunluluğu yazmış olsa da kamuoyunda infiale yol açan imza tartışmaları hatta kendisinin dahi imzasının atılması sebebi ile Bursaspor Kurumsal Kimliğinin daha fazla zarar görmemesi adına Başkan adaylarına 11 Haziran Salı saat 17:00'ye kadar ek süre verilmesi ve Bursasporluyum diyen hiçbir kimsenin buna itiraz etmeyeceğini divan kurulu odasında divan başkanlık makamına bildirdiğini söyledi."

Kaynak:Bursa.com

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (5)

Yorum Ekle

Yeşil Beyaz yürek

09 Haziran 2019 00:57
Arkadaş kim bu büyükler? Ali Ay gibi basiretsiz bir adamı kukla gibi seçip kulübü bu hale getiren kan emici siyasetçiler kendilerine yine bir maşa mı arıyor? Takımı bir alt lige düşürmek için yeni bir oyun mu? Rahmetli yazıcı döneminde siyasetçi artıkları kulüpte söz sahibi olamazken Bursaspor Süper Ligde Şampiyonluk sahibi oldu. Kirli ellerinizi Bursaspor’un üzerinden çekin...

İnadına teksas

09 Haziran 2019 02:56
Keske son dakkika katardan bir zengin is adami gelip Bursaspor u paris gibi havaya uçursa Kahpe bizanslara kapak olur

Sinan

09 Haziran 2019 13:21
En sonunda kongre salonunda bı darbe yapicak bu taraftar da bakalım
İlginizi Çekebilir
Kongre sonrasına kalamaz mıydı?Mustafa Tunçakın'ın bugünkü köşe yazısı.
Bursaspor'da tüm takımlara KappaBursaspor'da forma konusunda resmi açıklama geldi.
Aytaç'tan ihtarname jestiBursaspor'da geçmiş dönemden birikmiş alacağı bulunan birçok futbolcu kulübe ihtarname çekerken, halen vatani görevini yapan Aytaç Kara'nın böyle bir davranış sergilemediği ortaya çıktı.