DOSAB'a teşekkür ziyareti

13 Temmuz 2018 10:08

Başkan Ali Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri DOSAB'ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Başkan Ali Ay'ın yanı sıra, 2. Başkan Cem Öztürk ve Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Akbaş katıldı. Başkan Ali Ay DOSAB'ın geçtiğimiz sezon Bursaspor'a yapmış olduğu kombine ve diğer yardımlarından dolayı teşekkür etti. Ziyaretin sonunda DOSAB üyelerine Bursaspor Almanağı hediye etti.

Kaynak:Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Murat akdeniz

14 Temmuz 2018 02:18
Bizim baskanin en iyi yaptigi is resmi kamerayi cok seviyor. Takim kamp yapamiyor parasizlik tan Baskanim diye ortalikta dolasiyor. Maden bir projen yok neden aday oldun yaaa .bir insan parasiz yapabilir. Ama bu kadar laf bu kadar hakaret gören baskan görmedim . Bursaspor bir vakif mali ise bende o vafka üye isem ve aydat ödüyorsam .baskan yanlis harcama yaptigin bir kurusum sen den ciksin senden cikmasa cocuklarin dan ciksin .

Mustafa Vural

13 Temmuz 2018 22:11
Başarıya giden yol Birlik beraberlik ile olur diyoruz.Bursasporluyum diyen bölücü zihniyet kulübe katlı koyan bir kuruma çakal diyor. Çakal sensin sennn

Körler'le Sağırlar

13 Temmuz 2018 12:20
Dosab üyelerine bak. Alayı çakal
İlginizi Çekebilir
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.
Temlik ve rehin koyma iptalBursaspor'da Denetim Kurulu dün önemli bir olaya imza attı.