Edebali Bursaspor projesini tanıttı

01 Şubat 2017 17:02

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde yapılacak spor lisesinin proje çizimini Bursaspor Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerine tanıttı.

Spor lisesinin proje tanıtımını yapan İsmail Hakkı Edebali sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Gençlerimizin yarınları için Bursasporumuza kazandırılacak spor lisesi proje sunumunu Bursaspor Başkanı Ali Ay ve heyetine gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Alp

01 Şubat 2017 18:33
Eğitim projelerini herzaman destekliyorum

never

01 Şubat 2017 21:11
birazda yapılanlara saygınız olsun eğitime destek vermeyen eğitimsizler

Gazi 16

02 Şubat 2017 08:46
Adam belediyelere güvenerek başkan olmuş stadı belediye özlüce yi belediye vakıfköy belediye benzinlik arazilerini belediye transferi belediye her geriye ne kaldı yöneticiler ne is yapıyor yanlış transferler böyle yöneticiliği bende yaparım be bu kadar gelire karşılık ağlamaktan başka ıcraat yapmayan bir yönetim var

İsmail abi

01 Şubat 2017 21:52
10 yıl sürer buda kesin..

blue

01 Şubat 2017 17:40
butun emlakcilar toplanmis belediye baskanina gitmis, e tabi kentsel donusum ayagina buyuk rant var, Bursaspor'a yonetici olmanin amaci da zaten ranti firsata cevirmek icin. Hikaye anlatmasinlar.

GRNARMY

01 Şubat 2017 20:36
Başkan senide yanlış tanımışız bu siyasetçilerle fazla içli dışlı olma BURSASPORUMUZUN adını bunlara kullandırma diyecem ama geçti artık sende cacık çıktın... Aziz Yıldırım İlhan Cavcav gibi adamlar birdaha gelmez bu ülkeye onlara kızıyoruz ama takımlarının yanına kimse yanaşamaz o takımın taraftarı olmadıktan sonra bizde öylemi bjk li kongre üyesimi ararsın fenerli yöneticimi gs li hoca mı hepsi bizde... Gerçi biz muhtar muhtar gezen başkanda gördük... İbrahim Yazıcı unutulmayacaksın.
İlginizi Çekebilir
Bu alışverişten Bursaspor etkilenecek mi?Stadyumla ilgili de gözden kaçmış olabileceğini düşünerek bir hatırlatma yapayım.
Özlüce için yeni formülOrhan Güney'in bugünkü köşe yazısı.
 Stadyum için ne istedik?Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.