Emmanuel Badu bekleniyor

13 Mart 2018 12:38

Sezon başında İtalya'nın Udinese takımından kiralanan Emmanuel Badu'nun yaşadığı son sakatlık sonrası tedavisi halen Udinese'de sürüyor.

Çizme ekibinin sözleşmeye koydurduğu madde nedeniyle uzun süreli sakatlıklarda İtalya'da olması gereken oyuncuya, Bursaspor yetkilileri geri dönmesi için haber gönderdi. Milli maç arasından sonra oynanacak maçtan önce Bursa'ya gelmesi ve Yeşil Beyazlı ekibin sağlık ekibi tarafından kontrol edilmesi beklenen Badu için Udinese'den henüz bir yanıt gelmedi. Ancak elde edilen bilgilere göre herhangi bir sorun yaşanma-yacağı ve Badu'nun 29 Mart perşembe günü Bursa'da olması bekleniyor.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Texas

13 Mart 2018 13:47
Gelmesede olur hiç bi işe yaradığı yok zaten

AD

15 Mart 2018 21:40
Son birkaç hafta içinde boy göstermek için gelir, 5-10 dakika yedekten girer sonra pılı pırtıyı toplar gider. Böylelerini kiralayıp onlara dünya kadar para veren sonra da para yok diyen yönetime selam olsum.
İlginizi Çekebilir
1963 tribünü geliyor Bursaspor yönetimi kombine biletlerle ilgili fiyat çalışmasını yaparken, kapalı tribünde oluşturulacak 1963 Tribünü için çalışmalarını son aşamaya getirdi.
Harun'a teklif gelmediBursa Hakimiyet'e konuşan milli kalecinin menajeri Ömer Koray Uzun, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını, Harun için sözün Bursaspor'da olduğunu söyledi.
Kulüp taşınmıyorBursaspor yönetimi Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde bulunan idari ofislerin Büyükşehir Belediye Stadyumu'na taşınması işlemini durdurdu.