Emre Taşdemir aylar sonra

16 Nisan 2018 07:52

Bursaspor'da Emre Taşdemir yaklaşık 1 yıllık bir aranın ardından sahalara döndü.


Teknik Direktör Mustafa Er tarafından ikinci yarıda Furkan Soyalp'in yerine oyuna dahil olan tecrübeli futbolcu en son 28 Mayıs 2017'deki Gençlerbirliği maçında görev yapmıştı. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

meto

17 Nisan 2018 15:31
Agu ve Şhedu ikiside kesici vede çok ağırlar.10 mt top sürme ve ara pası yapma yetenekleri yok.Ön liberoda mutlaka Bostok ve ikisinden biri oynamalı.Ön libero sıkıntılarından hiçte iyi bir yerde değiliz mutlaka kaliteli yedeklere ihtiyacımız var.Gelecek senenin planlamasını şimdiden yapmalı iyi bir t. direktör ve her ne kadar başkanlar istemesede teknik menajer getirilmelidir

enveri

17 Nisan 2018 15:09
Belki zamanı değil ama Bostokun 8 mi yoksa 10 numaramı olduğu belirlenmidir.(bataşanın gittiğini farz edersek).Yani şimdiden nokta atışı yapılacak mevkiler öncelikle yerli oyuncularla doldurulmalı ve bu sayıda dördü geçmemelidir .Takımda yerli yabancı rekabeti sağlanmalıdır.İstikrar çok önemlidir.

Bs

16 Nisan 2018 22:25
Ne yapip edip osmanlidan musayi geri almamiz gerekiyo birde akhisardan mugdati 2 futbolcu ilac olur bize
İlginizi Çekebilir
Siftah yaptıAfyon kampına dün akşam saatlerinde katılan Abdullahi Shehu, bugün ilk antrenmanına çıktı.
Samet Aybaba'ya sürpriz misafir!Bursaspor'un İntertoto döneminde Yeşil Beyazlı formayı terleten, şimdilerin ise Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Aybaba ile Günaydın görüştü!Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ile İdari Menajer Altuğ Günaydın, antrenman sırasında saha içinde görüşme gerçekleştirdi.