En az 40 bin...

14 Mayıs 2019 09:59

Bursaspor Teknik Direktörü Bakkal, Göztepe maçının önemini anlatmaya gerek olmadığını söyledi. Bakkal, "Tribünde en az 40 bin taraftar olur. Hem taraftar ile hem oyuncular ile bu maçı alacağız. Maçla ilgili çok konuşmaya da gerek yok. Bütün camia maçın öneminin farkında" dedi.

BİZE ÇALIŞTILAR

Antalyaspor galibiyetiyle haftayı kârlı kapatan Bursaspor'da Göztepe maçı hazırlıkları iki günlük iznin ardından başladı. Teknik direktör Mesut Bakkal antrenman öncesinde medya mensuplarıyla bir araya geldi ve kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Bakkal ayaküstü yaptığı açıklamada rakiplerin kaybettikleri puanların bu hafta kendilerine yeniden avantaj getirdiğini söyledi. Bakkal, "Antalya'da kazanmamız çok iyi oldu. Erzurumspor'un Malatyaspor'a yenilmesi de bize yaradı.' diye konuştu

ANLATMAYA GEREK YOK

Tecrübeli teknik adam tribünde beklediği taraftar sayısını açıkladı. Maçın önemini anlatmaya gerek duymadığını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Mesela biz Erzurum'dan puanla dönsek bu hafta Göztepe ile işi bitirme tamamen ligde kalma maçına çıkardık. Ama olsun bu maçı İzmir'de de oynayabilirdik. Bursa'da oynayacağız. En az 40 bin taraftar olur. Hem taraftar ile hem oyuncular ile bu maçı alacağız. Maçla ilgili çok konuşmaya da gerek yok. Bütün camia maçın öneminin farkında." dedi.

Kaynak:Bursa Hakimiyet / Tolga Öztaş

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ba

14 Mayıs 2019 10:03
Takımı olumsuz etki edecek taraftar sonuna kadar destek olmayacak taraftar Stada gelmesin. Olumsuz hareketleri dahi alkışlayacak olgunlukta taraftar olmalı

ORTABAĞLAR

14 Mayıs 2019 12:24
Göztepe değil bizim takım korkar ancak
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'dan bilgilendirmeTakımımız yeni sezon hazırlıklarına Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde devam ederken, ikinci hazırlık maçında İran temsilcisi Sepahan’ı konuk edecek.
Bursaspor ara vermediTakımımız bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
Tahtayı açmakta fayda var!Erkan Sağlık'ın gündemi değerlendirdiği köşe yazısı.