"En az üç transfer ..."

14 Kasım 2018 06:50

Samet Aybaba devre arası için en az üç transfer istediğini belirtti.

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır.

Devre arası bence kritik bir dönem...

Samet Aybaba’yla görüştüm, “Mutlaka 3 bölgeye transfer yapmamız lazım” diyor ve ekliyor: “Kazanmak için herşeyi deniyoruz ama sonunu getiremiyoruz... İş bitirici oyuncu eksiğimiz var.”

Yüzde 100 katılıyorum...

Peki, Aybaba transfer, taraftar takımlarını üst sıralarda görmeyi, mevcut oyuncular ve personel de alacaklarını beklerken, transfer nasıl yapılacak?

Bu ve beklediğiniz tüm soruların cevabı bence ilkyarının bitiminde...

Belki de, yönetimin oynayacağı son bir kozu daha vardır, bilemeyiz...

Kaynak: Olay

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

muradiyetexas

14 Kasım 2018 23:16
jovic john kembo okoli yi sat iyi bir 10 numara al emre Taşdemir onur Yusuf ve furkanı sat iyi bir sol açık al stancuyuda gönder artık iyi bir fiyata pazarla başakşehirdeki mossoro fbdeki atıf bizde leblebi gibi sakhoya goller arttırırlar...

Öner

14 Kasım 2018 21:57
Yönetim son kozunu oynamak zorunda . Bıçak kemiğe dayandı

Çeçen Andaç

14 Kasım 2018 15:03
Ozsntci Nickli Arkadaş Onur atasayar, Jovic, Emre Taşdemir, Okoli, Yusuf Erdoğan, Furkan Soyalp, Kembo, John, Stancu. Bu 10 tane adamı Bunları Doğro Yazmışsın Ama o Emrah Bassan Efecan Karaca Da Yanlış Yazmış Sende Bir........

Ozsntci

14 Kasım 2018 09:54
Vergini,Onur atasayar, Jovic, Emre Taşdemir, Okoli, Yusuf Erdoğan, Furkan Soyalp, Kembo, John, Stancu. Bu 10 tane adamı liste yapıp sene sonu sözleşmesi sona erecek olan ve düşme adayı takımlardan olan alanyadan Efecan Karaca (on numara) ve erzurumdan Emrah Bassan (sağ kanat) için yönetimlerine 3 er 5 er sunun hem çöplerden kurtulur kara geçer hemde transfer yapmış ve işimize yarayacak 2 tane adamımız olur
İlginizi Çekebilir
Allano Lima'ya şok!Antalyaspor maçı sonrası hakem Fırat Aydınus'la alakalı sosyal medyada paylaşım yapan Bursasporlu futbolcu Allano Lima, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.
Samet Aybaba: Beklemiyorduk!Antalyaspor karşısında beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirten Samet Aybaba, "Göztepe'yi mağlup ederek bu mağlubiyeti telafi edeceğiz" dedi.
Tercihler önemli!Kardeşim bu takım oynuyor. İlk yarıdaki son 2 haftada da mağlup oluruz düşme hattına gireriz diyen herkese cevabını sahada verecektir.