Erdem'den duygusal veda

10 Ağustos 2017 23:06

Yeni sezonda Ankaragücü forması giyecek olan Erdem Özgenç kişisel sosyal medya hesabından Bursaspor'a ve Bursaspor taraftarına veda etti

Erdem'in mesajı şöyle:

Bugün itibarı ile Yeni sezonda kardeş ANKARAGÜCÜ formasını giyeceğim şampiyon olmak sevdalı taraftarlarımızı sokaklara dökmek için güzel bi serüven için hazırız ve şunu söylemek isterimki,yeri geldi sevindik sevindirdik yeri geldi ağladık ağlattık yeri geldi sahada beraber olduk 2 sezon boyunca gururla formasını terlettiğim büyük BURSASPOR camiasına çalışanlarına takım arkadaşlarıma hocalarıma ve herşeyden önemlisi BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARINA hoşgörülerinden dolayı teşekkürü borç bilirim hakkınızı helal edin en ufak bi hakkım varsada o cefakar insanlara hakkım helal olsun sağlıcakla kalın.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (15)

Yorum Ekle

Zafer Sevim

10 Ağustos 2017 23:14
Adam gibi adamlardınız Şamille ikiniz kapasiteniz kısıtlı belkide ama insani yönünüz çok güzeldi.Hakkımız helal olsun.

Teksasiseayoflife

10 Ağustos 2017 23:26
Ah be volkan,serdar,ozan şöyle bi açıklama yapamadiniz ya giderken, yazık size

Helal olsun

10 Ağustos 2017 23:13
Helal olsun Erdem karakterlı adamsın sevılıyorsun kardeşte umarım başarılı olursun

Bursa

10 Ağustos 2017 23:30
Erdem kardeşim durusunla genclere hep örnek oldun. Hepte oyle anilacaksin. Şimdide kardeş takima gitmen bizi sevindirdi. Yolun acik olsun.umarim ordaki genclerde senin yolundan giderler.

Bursa

10 Ağustos 2017 23:15
Adamsın erdem

ff

10 Ağustos 2017 23:27
barış erdemden çokmu iyidi sanki. erdemin belki hücum yönü kötüydü ama savunması iyidi. kalsaydı barışla dönüşüm oynar sağ beki idare ederlerdi. merter sercan bilal john ismailden daha kötü değildi ya

Ismailo

11 Ağustos 2017 23:48
Bursa' da fazla verimli olamasa da...Adammiş! Helal olsun sana! Nice Bursa çocuğu ! nankörlük etti giderken..unutmadik..bunu da unutmayiz!

16spor

13 Ağustos 2017 14:07
Adam olan her yerde adamdır. Burdaykende adamdı ama biz eskisi gibi artık karekterine göre değilde futboluna prim verir olduğumuzdan malesef göremiyoruz. Helal olsun .ALLAH CC yolunu açık eylesin

Kadir

12 Ağustos 2017 19:27
hakkımız helal olsun demek için ,, ona bi hakkımız geçmiş olmalı ,, haftada 20 TL bilet parası ile olamıyacağına göre,,

Texas

10 Ağustos 2017 23:28
Aq bu erdemi bırakanın 1 seneyi daha haketmişti
İlginizi Çekebilir
Lemi Keskin'den Ali Ay'a sert çıkış!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ın, "Hayali projeler. Gerçek olduğuna inansam adaylıktan çekilirim" sözüne başkan adayı Lemi Keskin'den sert açıklama geldi. Enbursa.com'a özel açıklamalar yapan Keskin, "Onun hayalleri, bizim gerçeklerimizi yakalayamaz" dedi.
"Sow, Shehu, Ekong ve Aziz..."Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Trabzonspor maçında konsantrasyon sorunu yaşayan futbolculara kendi isteği ile izin verdiğini söyledi.
Mustafa Er'den transfer açıklaması!Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, hem yapılacak olan transferler hem de kendi geleceği ile ilgili sorulara yanıt verdi.