Erdoğan takımı gizliyor!

22 Temmuz 2019 10:23

Bursaspor'da geniş bir yetkiyle göreve getirilen Sportif Direktör Selçuk Erdoğan'ın takımı medya ve taraftardan gizleme tutumu dün de devam etti.

Yeşil Beyazlılar Selçuk Erdoğan'ın aldığı kararla hazırlıklarını yine kapalı kapılar ardında sürdürdü. Günü çift antrenmanla devam ettiren Bursaspor'da teknik direktör Yalçın Koşukavak'ın futbolcularına taktik çalıştırdığı bildirildi.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

manas

22 Temmuz 2019 11:26
iyi yapmış sizin yalan haberlerinizi öğrenmiyoruz artık.burağa fırça atmışmış

bursa

24 Temmuz 2019 11:43
Gösteriş yapacak topçu yokki tabiki gizlersin, bu rezilliği görmemek daha iyi zaten. biz bu halde bu ligde de barınamayız. Yerler bizi 4-5 transfer şart yoksa küme düşme garanti

Gk

22 Temmuz 2019 12:27
Bu takımın gizlenecek tarafını merak ediyorum he berbat tarafını göstermek için se ise yarar bu sizin aynaniz
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da transfer tahtası açıldı!Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.
Çok şükür kurtulduk!Transfer tahtasını açmak için en problemli dosyaların başında olan Rumen futbolcuya alacakları önceki gece ödendi. Şimdi sırada 294 bin Euro alacağı bulunan Grozav var. 
Kayseri'yi tercih etti!Kayserispor, Bursaspor'un transfer litresinde yer alan Ozornwafor'u 1 yıllığına kiraladı.