Eren Güler: Batalla gibi olacağım!

12 Ocak 2019 08:27

Belek kampında Bursaspor'un yıldızı parlayan isimlerinden Eren Güler, "Bursaspor'da 10 numara denilince akıllara ilk olarak Pablo Martin Batalla geliyor. Ben de 10 numarayı sırtıma geçirip şehrime takımıma katkı koymak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.

İLK GÜN ÇOK TEDİRGİNDİM

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın ilk kez kamp kadrosuna aldığı gençlerden Eren Güler, Antalya Belek'te Bursa Hakimiyet'e özel açıklamalarda bulundu. Eren, "Kamp beklediğimden daha iyi geçti. Abilerim sayesinde adapte olmam çok daha kolaylaştı. Çünkü kaptan Ertuğrul abi de bizim geçtiğimiz yerlerden geçti ve bize çok yardımcı oluyor. İlk gün aslında çok tedirgindim. Şu an antrenmanlarda kendimi çok daha iyi gösteriyorum. Saçlar gitti. Gelenekmiş,Ertuğrul abi saçlarımızı kesti. Gençler olarak o anda gerçekten saçlarımız gitti diye çok üzüldük. Ama sonradan fark ettik ki ileride geriye dönüp baktığımızda güzel bir anı olarak göreceğimizi düşündük. O yüzden sıkıntı yok" dedi.

GRİEZMANN'A BENZETİLİYORUM

Oyun stilinden de bahseden Eren Güler, "10 numara, 9 ve 7 numarada forma giyebiliyorum ancak altyapıda forvet oynuyordum. A Takımda fiziksel özellikler gibi etkenlerden dolayı 10 numarada oynuyorum. Bursaspor'da 10 numara denilince akıllara Pablo Martin Batalla geliyor. Ben geçen sene Pablo ile antrenmana çıkma şansı elde ettim. Çok büyük hayranıyım. Kendimi bildiğimden beri Bursasporluyum ve kendimi bildiğimden beri Pablo Martin Batalla hayranıyım. İnşallah onun yolunda ilerlemek istiyorum. Ben de 10 numarayı sırtıma geçirip şehrime, takımıma katkı koymak için sabırsızlanıyorum. Fiziksel ve oyun olarak hem hocalarım hem de abilerim beni Griezmann'a benzetiyor." şeklinde konuştu.

Kaynak:Bursa Hakmiyet

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

caner

12 Ocak 2019 10:18
"Kendimi bildiğimden beri Bursasporluyum." Hiç böyle bir şey okuduğumu hatırlamıyorum özellikle altyapıdan çıkan oyuncularda.İnanmak istiyorum ama bir yanım acaba diyor.Çok üzdüler bizi be

Çeçen Andaç

12 Ocak 2019 15:21
Bir BATALLA Gibi Olman Çok Ama Çok Zor Çocuk İnşallah Beni Bizi Yanıltırsın Saygılar.

Olur Olur

12 Ocak 2019 14:51
Tipi benziyor zaten Batalla'ya. Yumurta kafa. Tamam olur bundan topçu.

Memo Can

12 Ocak 2019 11:57
İki asist bir gol atınca sende gitmek için yırtınıcan battala biyediç gibi yabancılar Sedat özden, turan şen,ali nail,yalçın,ersel uzgur,sarı vedat,Okan Yılmaz v.s. zorla gönderilen altyapıdan gelenler Ömer Erdoğan,Ali Tandoğan, gibi sonradan gelen ben gidecem diye yırtınmadılar onlar birdaha geri geleyemicekler.İnsalığın dna sı bozuldu.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'dan bilgilendirmeTakımımız yeni sezon hazırlıklarına Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde devam ederken, ikinci hazırlık maçında İran temsilcisi Sepahan’ı konuk edecek.
Bursaspor ara vermediTakımımız bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
Tahtayı açmakta fayda var!Erkan Sağlık'ın gündemi değerlendirdiği köşe yazısı.