Erhan Başoğlu: Adı konmamış anlaşmalar var!

17 Mayıs 2017 10:43

Beşiktaş kulübü, yeni stadında misafirleri için ayırdığı locada bizi ağırladı…

Orhan Güney'in yazısından alıntıdır

Beşiktaş’ın misafirlerine tahsis edilen loca ve orada çıkan kavga neredeyse maçın önüne geçti… İşin aslını öğrenmek için Bursaspor Genel Müdürü Erhan Başoğlu’nu aradım, şunları söyledi: “Biz Vodafone Arena’ya hem açılış maçında hem de bu sezon 50’şer kişi misafir götürdük. Beşiktaş kulübü, yeni stadında misafirleri için ayırdığı locada bizi ağırladı… Beşiktaş Kulübü de, geçen hafta yaptığımız İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında, misafirleri olduğunu iletti… Önce, VIP tribün düşünüldü ancak güvenlik nedeniyle orası uygun bulunmadı. Daha sonra, yine İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından satışı yasak olan 402-403-404 numaralı localar gündeme geldi ve güvenlik tedbirleri alınmak kaydıyla misafirlerin burada ağırlanması kararlaştırıldı. Yani, Bursaspor Kulübü’nün ya da yönetimimizin aldığı bir karar değil bu. Kulüpler arasında, böyle adı konmamış anlaşmalar var. Mesela, Fenerbahçe Kulübü, kesinlikle misafir kabul etmiyor. Başka kulüplerden misafir talepleri de olmuyor. Yasa gereği 15 kişilik yerle yetiniyor. Bir başka örnek vereyim; Karabük deplasmanına da biz misafir götürdük. Sağolsunlar ağırladılar ama bizden Bursa’daki maç için taahhütname aldılar. Bu işi ya Fenerbahçe gibi yapacağız ya da biz misafir götürüyorsak gelenleri ağırlamak zorundayız. Güvenlik zafiyeti olduysa buna bizim yapacak bir şeyimiz yok” dedi.

Durum bu. İlk ağızdan ne olduğunu okudunuz… 

Kaynak: Olay

Yorumlar (33) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

teksas

17 Mayıs 2017 11:15
misafir götürme kardeşm sende o zaman kosksaca deplasman tribunu var maçası yiyen takımını seven tribune gelsin , en güzel localarda yiceniz icceniz agırlancanız sonra kendı stadımızda eskı amıgo kılıklı takım elbıselı şarlatanlara bize küfür ettirceksiniz . yapamıyosanız bırakın bu isleri .. siz artık agzınzla kuş tutsanız bu taraftar sizin üstünüzü çizdi .

Blue

17 Mayıs 2017 11:16
Ulan taraftar cebindeki bes kurusu bilete versin, siz dostlarinizi Bursaspor ismini kullanarak localarda agirlayin, bir de bunun uzerinden kulubu borca sokun. Adi herifler. Yamyam surusu bunlar kimse Bursasporlu ayagi cekmesin.

Alican

17 Mayıs 2017 11:29
O.cocugu gidip inönüde olaymı cikartti bizim misafirler küfürlü tezahuratmı yaptılar onları ordan attıramadınız mademki etek giyin gezin artık

Monster

17 Mayıs 2017 11:10
Birileri bilet parası vermicek taraftarın içinde maç izlemicek koltuklarına yayılıp her türlü hizmeti görücekler "misafir" olarak gittikleri yerde diye bu sıkıntıları yaşıyoruz. Herşey planlanmış. O locaya beşiktaşlıların girişi bile maç başladıktan 6-7 dk sonra oldu. Madem korkuyosun herkes yerine geçtikten sonra bu adamları oraya otutturuyosun sorun çıkıcağını sende iyi biliyorsun. Götürmeyin o zaman yalaklandıklarınızı istanbula maçlara buraya da kimse gelemesin. Kendi taraftarınızın başını yakmaya çok meraklısınız. Onursuzlar!

Eskilerden

17 Mayıs 2017 11:04
Orhan GÜNEY siz kendinizi kurnaz mı zannediyorsunuz???

mali

17 Mayıs 2017 11:18
iyi ki de olay cikmadi, ciksa daha nasil olurdu bilmiyorum. Rezillik. Turk polisine kafasi calisan adam alin abicim, ilkokul mezunlarini torpille toplamissiniz adamlarin kafasi basmiyor iste.

Alper1616

17 Mayıs 2017 13:30
Ne kadar sövsemde aziz yıldırıma bak fenerbahçe kesinlikle misafir kabul etmiyor cok net yazıcıda etmezdi

Remzi

17 Mayıs 2017 13:14
Defolun gidin geldiğimizden beri bizi rezil ettiniz

Burak

17 Mayıs 2017 12:13
Kimleri götürdünüz lan 50 kişi eşinizi dostunuzu mu ? Savunmaya bak

Cetin Guven

17 Mayıs 2017 13:02
Olm Erhan, diye başlar mektuplar. Uzun mektup yazmaya gerek yok. Misafir sizin misafiriniz ve bize kufretti. Ya ceza almasını sağlarsınız o sığırların ya da siz Özür dilersiniz. Tekrar ediyorum misafir sizin misafiriniz. Yanlış anlaşılma olmasın bu klüpte saygı duyulan ve duyduğum insanlardan Erhan ama bu hatasını küçültmuyor

?

17 Mayıs 2017 12:38
Ulan biz niye para ödüyoruz? 50 kişi misafirmi olur? Yiyin ulan yiyin, babanızın malı gibi yiyin! Gerçi bir çok işadamı dediğimiz prim meraklısı tiplerde çok sevdikleri Bursaspor'dan loca almayıp, BTSO, Belediye vb. localardan maç izliyor bedavaya. O gidenler de bu Bursaspor sevdalısı primciler ve eşleri dostları!!

Misafir

17 Mayıs 2017 11:57
Şimdi ben buraya öyle şeyler yazarım ki editör onaylamaz. O yüzden sizin götürdüğünüz misafire de gelen misafire de il güvenlik şeysini de aynı sirk salonu içerisine toplucaz

hasan

17 Mayıs 2017 14:09
vodafone arenanın açılışına ne diye Bursasporlular gitmiş sen asıl onu açıkla

Alper1616

17 Mayıs 2017 13:26
Sizin hiç bir zaman yapıcak bi şeyiniz olmadı ki çapsız adamlar

CcC

17 Mayıs 2017 12:06
lan başlarım sizin misafirliğinize de misafirinize de.

BATTAL

17 Mayıs 2017 22:41
O götürdüğünüz 50 kişinin kaçı Bursasporlu? Kaçı parayı basıp bu stadtan loca aldı? Locayı geçtim kaçının kombinesi var? Siz eşinize dostunuza kıyak yapıp, şekil yapıp hava atacaksınız diye koca şehre kendi locanızda küfrettirdiniz! Madem misafir edeceksin koy teksasın içine koy maratonun içine! Kuzu gibi maç seyrettir! Güvenliklerinden sanane? Vali düşünsün, emniyet düşünsün! Loca vermek nedir bre çapsızlar!

Gurur

17 Mayıs 2017 22:35
Öyle yada böyle loca verildi tamam anladık kabul . Misafir denilen kişiler tarafından BURSASPOR aleyhine KÜFÜR edilip , beşiktaş taraftarı ile ortak tezahürat yapıldığı görüldüğünde neden BURSASPOR'lu yetkililer veya diğer yetkili kişiler neden locayı boşalttırmadı yada neden misafirler loca içine sokturulmadı . Bizimkiler istanbulda locada aynısınımı yaptılar ki ses çıkartamadılar neden GURURLU bir duruş , davranış sergilemediler ? O zaman bu yetikiler evine gelen MİSAFİRLER KÜFÜR ettiğinde ellerini öpsünler bundan sonra .

enes

17 Mayıs 2017 22:46
bizimkiler misafir olarak yönetici akrabası götürüyor , bjkliler ise locaya taraftar amigo sokuyor . Lütfen defolun artık.

Alper Öncel

17 Mayıs 2017 20:27
Misafir saygılı olur .misafir locasindan ağıza alınmayacak küfürler etmez.ayrıca biz ne dersek diyelim yönetimde onların göreve getirdiği profesyonellere bildiğini okuyor.

Sjjs

17 Mayıs 2017 12:51
Aptal herif seni

Atkılılar daima kazanır

17 Mayıs 2017 23:12
Bir şey merak ediyorum 50 kişi götürdük istanbula diyor bu vatandaşların seyahat yediği içtiği konaklama vs harcamaları külüp kasasındanmı karşılanıyor ve götürülen bu misafirler kimler yandaşlarımı

Aykut

17 Mayıs 2017 18:49
Misafirse misafirligini bilecek Bursaspor armasının altinda.bursapor locasında Bursaspor a küfür edemez ederse sen yönetim olarak olaya el atacaksın gerekeni yapacaksın

Yd

17 Mayıs 2017 23:01
Bizim deplasmanda misafire ihtiyacimiz yok!!! Taraftar olarak hep oradayiz!!!

dogan

17 Mayıs 2017 22:16
Geçin bunları taraftar yemez.Kimi kandırıyorsunuz 50 kişi misafir mı olur.Biraz da doğruları söyleyin...

16spor

18 Mayıs 2017 17:02
senin adı konmamış anlaşmana tüküreyim,aliay efendi hala konuşturuyorsun bu belediye ajanını,insanda bir utanma olur üç kuruş para kazanıp şiketaşa YALAKALIK yapacanız diye 100 binlerce parasını BURSASPORUNA vermiş loca sahibi taraftarımıza niye ihanet ediyorsunuz ,yav bi gidin ,bi defolun ,ALLAH RIZASI için mübarek üç aylarda beddua okutmatyın kendinize..

Adını Seveyim

18 Mayıs 2017 12:24
Adı konmamış anlaşmanızı yiyim sizin. Zaten bu sene başımıza ne geldiyse, yaptığınız adı konmamış işlerden geldi.

Salih

18 Mayıs 2017 00:33
Araştırılsın o locadakilerin bizim yönetimden kesin bi yakınlığı olan vardır

greeneyes16

19 Mayıs 2017 12:08
Bursasporlu nickli kardeşim Erhan Başoğlu'nun avukatımısın..bir de bizim taraftara salvolarda bulunuyorsun.Bursaspor gelenekleri olan bir kulüptür bizim deplasmana misafir götürme lüksümüz de yok..o zaman burada misafir tribününü kapatalım zaten localar boş ağırlayalım buralarda bol bol da el kol hareketleri ile yapılan küfürleri yiyelim..misafir umduğunu değil bulduğunu böyle yedirir senin gibi zihniyetlere..Kulübün şu kadar borcu var bu kadar bilmem neyi var diye ağlarlar utanmadan sıkılmadan İstanbul'a 50 misafir götürmüşmüşler..Kimin parasıyla!!! sen önce kulüp personelinin maaşını öde..sürdüğünüz saltanat ne kadar Bursasporuma zarar veriyorsa Allah size iki katını versin(küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum)

antibizans

19 Mayıs 2017 11:42
bir gün gelip Aziz Yıldırım'a hak vereceğim aklımın ucundan bile geçmezdi

Dağılın Lan

18 Mayıs 2017 12:29
Yorumları okuyunca bir kez daha anladımlki bu kafa yapısındaki bağnaz ve cahil taraftardan bi cacık olmaz. Buırsasporun bugünkü durumu tam sizi yansıtıyor lan çapsız herifler. Size süper lig bile fazla. BAL Liginde takım tutun siz bu kafayla.

Mcrsuleyman

18 Mayıs 2017 07:01
Soyleyincede kiziliyor kardesim hic bisey bilmiyorsan feneri ornek alin misafir ne demek beleşci takim elbiseli yamyamlar

Alper1616

18 Mayıs 2017 01:41
Ya renkdaşlar szi anlamıyorum olur böyle şeyler ali ay henüz çok genç ve tecrübüsiz çapını

Bursasporlu

17 Mayıs 2017 13:52
Ya kardeşim siz erhan basoglunun bursasporlulugunu bilmiyor musunuz? Yönetimle alakası yok bu adamın bu kişi kulübün müdürü. Bundan önce ismail öztürk denen zat taraftarı kaale almazken erhan baş oğlu her zaman her yerde bursasporu tanitiyor bursaspor için mücadele veriyor. Üniversite hocam kendisiyle federasyondan arkadaş. Bi gün gelinde size yaptığı mevzuları anlatsın erhan basoglunun. Yapılan yanlış bunun farkındayım ama burda erhan badogluna yapılan hakaretleri görünce uyuz oldum. Hoş bizim taraftarımız düşünmeden hareket etmeyi çok sever. Rahmetli başkana ama avrat sovenlerde bursasporluydu:)
İlginizi Çekebilir
League of Legends (LoL) nedir?Oktay Kara'nın League of Legends'i Bursaspor camiasına anlatan yazısı.
Yönetim Kurulu Aktaş'ı ziyaret ettiYönetim Kurulumuz, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş'ı Makamında Ziyaret Etti
Dört yabancıyla kampaOlay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısı.