Erikli, Bursaspor'a sponsor oldu

12 Eylül 2019 21:04

Erikli 2019-2020 sezonunda kulübümüzün Resmi Şort ve Su Sponsoru oldu.

Düzenlenen imza törenine Başkanımız Mesut Mestan, İdari Asbaşkan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesimiz Yavuz Aman, Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesimiz Ahmet Eraslan ile Erikli Tedarik Zinciri Direktörü Raif Koral, Erikli Marka Müdürü Emre Tezel ve Erikli Kurumsal İletişim Müdürü Funda Küçükosmanoğlu katıldı.

 Bursaspor “Yeniden Zirveye” yükselmeye hazır

Başkanımız Mesut Mestan , “Bu topraklarda doğmuş 50 yılı aşan yolculuğunda Bursa’dan dünyaya açılan, dev bir marka haline gelerek şehrimizin iftiharı olmuş Erikli’nin, bu sezonda kulübümüze destek vermesi ve yanımızda olması bizleri son derece mutlu etti. Yıllardır aralıksız olarak sürdürdüğümüz iş birliğimiz çerçevesinde, kulübümüzün ‘yeniden zirveye’ diyerek çıktığı yolda yanımızda oldukları için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Erikli ve Bursaspor, Bursa’nın ortak değerleri

Erikli Marka Müdürü Emre Tezel ise, “Erikli ve Bursaspor, Bursa’nın ortak değerleri arasında yer alıyor. Bursa bizim evimiz, marka olarak doğup büyüdüğümüz şehre yatırım yapmaya; ekonomik, kültürel, sosyal anlamda katkıda bulunmaya büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda, uzun yıllardır aralıksız olarak destek verdiğimiz Bursaspor camiasının yeniden yanında olmaktan, Erikli olarak Bursaspor’u desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Yıllardır desteğimizi sürdürdüğümüz Bursaspor’un bu sezon da Resmi Şort Sponsoru ve Resmi Su Sponsoru olduk. Bu sayede, Erikli ve Bursaspor paylaştıkları ortak değerlerle yeni sezonda da birlikte sahaya çıkmaya devam edecek. Erikli’ninTürkiye’nin en sevilen suyu olmasını Uludağ’ın ‘zirve’sinin eşsiz lezzetine borçluyuz. Bu nedenle, Bursaspor’un ‘Yeniden Zirveye’ mottosunu çok beğendik. Bursaspor’un güzel bir sezon geçireceğine inancımız tam.” dedi.

Kaynak : Bursaspor.org.tr

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Mrt

13 Eylül 2019 23:37
Aroma Sütaş köfteci hatta nestle den bile sponsorluk gelmeli olay medya Özdilek hepsi bu sene yeniden zirveye demeli
İlginizi Çekebilir
Forma göğüs sponsorumuz BUDO!Bursasporumuzun yeni sezonda da forma göğüs sponsoru BUDO olurken, sponsorluk anlaşmasına Başkanımız Mesut Mestan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar'ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.
Bir destek daha geldiFomara Birey Özel Eğitim Kursu, Bursaspor'a destek olmak adına 250 adet forma satın alarak eğitim öğretim döneminin ilk günü öğrenci ve öğretmenlere hediye etti.
Erkan Kolçak'tan anlamlı bağışErkan Kolçak'tan anlamlı bağış