Favori Başakşehir

11 Ağustos 2017 07:01

Superlig'deki 68 günlük hasret Bursaspor - Medipol Başakşehir karşılaşması ile açılıyor.

Bursaspor, gectimiz sezonu 2.sırada bitirdikten sonra Clichy, Elia, Gökhan İnler, Kerim Frei, Mevlüt Erdinç önemli isimleri kadrosuna katan Medipol Başakşehir ile karşılaşıyor.

Yasal bahis platformu İddaa, Başakşehir'i maçın mutlak favorisi olarak gösterirken maçın oranları şu şekilde:

Başakşehir galibiyeti 1.30

Beraberlik: 4.00

Bursaspor galibiyeti: 5.50

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (24)

Yorum Ekle

Kemal SUNAL

11 Ağustos 2017 15:34
niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı lan beni buraya?
İlginizi Çekebilir
Lemi Keskin'den Ali Ay'a sert çıkış!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ın, "Hayali projeler. Gerçek olduğuna inansam adaylıktan çekilirim" sözüne başkan adayı Lemi Keskin'den sert açıklama geldi. Enbursa.com'a özel açıklamalar yapan Keskin, "Onun hayalleri, bizim gerçeklerimizi yakalayamaz" dedi.
"Sow, Shehu, Ekong ve Aziz..."Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Trabzonspor maçında konsantrasyon sorunu yaşayan futbolculara kendi isteği ile izin verdiğini söyledi.
Mustafa Er'den transfer açıklaması!Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, hem yapılacak olan transferler hem de kendi geleceği ile ilgili sorulara yanıt verdi.