Fikir alışverişinde bulundular

27 Haziran 2019 07:45

Başkan Mestan, Vali Canpolat'la biraraya gelerek yardım kampanyası hakkında görüşme yaptı. 

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan boş durmuyor. Önceki gün Akhisarspor ve Erzurumspor Başkanlarıyla Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret eden Mestan, aynı gün Vali Yakup Canbolat'ın makamına çıktı. Heykel Tarihi Valilik Binası'nda gerçekleşen ziyarette Mesut Mestan, Vali Yakup Canbolat ile yeni sezon öncesi fikir alışverişinde bulundu. Bu arada şehirde başlatılacak olan yardım kampanyasına Vali Canpolat'ın önderlik edeceği belirtildi. Yapılacak yardımların Valiliğin açacağı bir hesapta toplacağı bildirildi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Umut ve Ertuğrul'u istedilerBursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında transferde gündemdeydi.
Tahkimden kötü haber!Bursaspor Kulübü, alacaklı için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran Bogdan Stancu için karşı bir atak yapmıştı. Rumen futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshettiği yönünde Tahkim'e başvuran yeşil beyazlı yönetim, istediğini alamadı.
Yine icra yine icra!Mesut Mestan yönetimi Fenerbahçe karşılaşmanın olduğu gün yine bir icra şoku yaşadı. 'Fanatic Tour' şirketi 150 bin TL'lik alacağı için avukatlarını gönderdi ancak el konulacak mal olmadığı için memurlar tesisten boş ayrıldı.