Filede Timsah gümbür gümbür: 3-0

13 Kasım 2017 08:41

Eskişehir'de de gülmeyi başaran yeşil beyazlılar 7'de 7 yapmayı başardı... Deplasmanda Anadolu Üniversitesi engelini de set vermeden geçen Bursaspor Yüksekoba, yoluna kayıpsız devam etti.


Kadınlar Voleybol 1. Ligi B Grubu'nda fırtına gibi esen Bursaspor Yüksekoba, deplasmanda Anadolu Üniversitesi'ni 3-0 mağlup ederek 7'de 7 yaptı ve yoluna kayıpsız devam etti. Bu sezon ligde başarılı bir grafik çizen yeşil beyazlılar, Eskişehir Atatürk Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada da zorlanmadı. Rakibi karşısında ilk seti 25-18 alan Filenin Timsahları, ikinci sette file önündeki etkinliğini sürdürdü.

ŞANS TANIMADI

Bu setin son bölümünde zaman zaman zorlanan Bursaspor Yüksekoba, yine de rakibine şans tanımadı ve seti 25-19 almayı bildi. Filenin Timsahları, üçüncü sette rakibinin direncini iyice kırdı. File önündeki etkinliğini sürdüren yeşil beyazlılar, etkili bloklarıyla rakibine kolay sayı şansı tanımadı. Bu seti de 25-15 alan Bursaspor, karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı ve 7'de 7 yaptı.

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

YeşilParke

13 Kasım 2017 09:56
Bu hafta sonu; 19 Kasım PAZAR günü Cengiz Göllü Voleybol SAlonu'ndayız. Her alanda BURSASPOR!

ŞİPTAR

14 Kasım 2017 21:17
Harikasınız FİLENİN İNCİLERİ, O Sene Bu Sene Olsun, Filenin İncileri Sultanlar Ligine Merhaba Desin
İlginizi Çekebilir
Le Guen' Sezon biterken tabloda alacağımız yer açısından umutluyum'Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Kredi ve karar anı!Cevdet Altınel'in bugünkü köşe yazısı.
Umuttur Bursaspor Yeşil beyazlı taraftarlar alınan kötü sonuçlara, geçen zor günlere rağmen Galatasaray karşılaşmasında bir reaksiyon bekliyor.