Forma Göğüs Sponsorumuz BUDO!

10 Ağustos 2018 10:29

Bursaspor’umuzun yeni sezonda formasının göğüs kısmında taşıyacağı isim BUDO oldu. Forma göğüs sponsorluk anlaşması, Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve Başkanımız Ali Ay’ın katılımıyla tesislerimizde gerçekleştirildi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde yapılan protokole Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve Başkanımız Ali Ay’ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.

Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş; şu ifadelere yer verdi: “Bugün çok hayırlı bir anlaşma için bir araya geldik. Öncelikle yarın başlayacak olan yeni sezonun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bursaspor’umuz için başarılarla dolu olmasını arzu ediyoruz. İnşallah bu maç yalnız bırakmak istemiyoruz ve orada yerimizi alacağız. Heyecanlıyız. Gönül sezona sahamızda başlamayı arzu ederdi. Ancak lig uzun bir maraton. Sahamızda oynayacağımız çok maçımız olacak. Değerli kulüp başkanımız ve yönetimimizle bir araya geldik. Kamuoyuna deklare edeceğimiz konu, BUDO’nun bu sezon Bursaspor’umuzun forma göğüs sponsorluğunu üstlenmesi konusu... Bu önemli anlaşma için bir araya geldik. Bu sponsorluk bizim Bursaspor’a olan sevgimizin bir nişanesidir. Sanayi bölgesi Bursa’dan bu alana başka katılım olursa yerimizle ile ilgili feragat edeceğimizin altını çizmek istiyorum. Tabi bu feragat maddi olmayacak. Sadece formadaki yerimizden feragat edeceğiz. Biz belediyeciyiz, belediye ile ilgili işlerimizi en iyi şekilde yapmak derdindeyiz. Bursaspor’u yönetmeye talip olanlara da destek vermek katkı vermek boynumuzun borcu. İnşallah göreceksiniz stadyumun temizliğinden, ikramından birçok konu ile alakalı yine taşın altına elimizi sokacak bize düşeni yapacağız. Sizlerin huzurunda şunu söylemek istiyorum ki, yapılan bu reklam anlaşması 3 milyon TL bedelli bir anlaşmadır. Formanın sırt kısmı ile de birkaç görüşme var. Ben de destek olmaya çalıştım o da sonuçlanırsa Fenerbahçe maçında, hem göğüs hem de sırt sponsoruyla güzel bir şekilde Bursa’nın değerlerini tüm Türkiye’nin canlı yayınla dört bir tarafına sergileyeceğiz. Bütün arzumuz bu… Hayırlı olmasını ama özellikle de uğur getirmesini temenni ediyorum. Bursaspor sevgisi ile ilgili herkesin yapabileceği bir şeyler olduğuna inanıyorum. Teknik heyete, futbolculara, yönetim kurulumuza kolaylıklar diliyorum. İşlerimizi yaparken bir yandan da heyecanla Bursaspor’u takip edeceğiz. Artık zaman birlik zamanı, sahip çıkma zamanıdır. Böyle zor bir zamanda böyle güzel bir projeye destek olmak bizim için onur ve şereftir. Başkanımıza ve yönetimimize yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.”

Başkanımız Ali Ay ise, “Çorap isim hakkı, şort isim hakkı ve kol isim hakkından sonra göğüs reklamını aldık. Burada her zaman olduğu gibi başkanımız Alinur Bey’e teşekkür ediyorum. Çünkü her zaman bizim yanımızdaydı, bugün de oldu. Burada bütün sanayicilerimize de örnek olduğu için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Herkesi destek olmaya bekliyoruz. İnşallah iyi bir sezon geçirir ve başarılı oluruz. Artık biz de sıkıntı çekmek istemiyoruz el birliğiyle gereken neyse yapıyoruz. Daha da iyi olacağını ümit ediyorum. Kendilerine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Kaynak: www.bursaspor.org.tr

Yorumlar (32) / Onay bekleyen (4)

Yorum Ekle

Bnz016

10 Ağustos 2018 10:39
Bursasporunmarka değeri açısından uluslararası bir sponsor bulamamak üzüntü verici.Ama bu ekonomik krizde hiç yoktan iyidir diyebiliyoruz maalesef.

Kadir

10 Ağustos 2018 10:36
Sonunda belediye'miz bir işe yaramış..

Recep Atik

10 Ağustos 2018 21:35
Belediye Başkanının ismini yazmayı unutmayın.Birde imza atsın.Boş yer kalmasın...

!

10 Ağustos 2018 11:22
Kendini kandıran arkadaşlara.. Bursa Büyükşehir Belediye Spor’ dan ne farkımız var, tamamen siyasetin kucağına oturmuş bir belediye takımıyız, Ali ay ne yapmakta? BTSO başkanı, Beledie başkanı ve Vali üçgeninde dolaşmaktan başka? Kafanızı kumdan çıkartın..! Bursa Büyükşehir Belediye Spor

Yalçın

10 Ağustos 2018 20:48
İyice takımı belediye takımı yaptılar. Kimsenin formanın üstünde BUDO yazdığı için kızacağını düşünmüyorum. Ama göstere göstere oraya BBŞB yazarsan , bu hem kulüp başkanı hem de BBŞB başkanı ile objektiflere poz verirsen camiayı kızdırırsın. Çünkü bu da göstermektedir ki SİYASET BURSASPOR KULÜBÜ’nün içinde son damlasına kadar girmiştir. İlk 5 yorumda da eksileyen (—) kişiler de bunu kanıtlamaktadırlar. Bursaspor Kulübü farklı bir kuruluş olup, siyasetten tamamen bağımsız hale tıpkı rahmetli Başkanımız İBRAHİM YAZICI dönemindeki duruşuna hem de DİMDİK geri döndürülmelidir. BBŞB’si ise şehirdeki altyapı hizmetleri,Elektrik, Su vb. işlerine ivedilikle geri dönmelidir.

Gökhan

10 Ağustos 2018 15:13
Yakında kulübün adı Bursa Büyükşehir Belediye Spor olursa hiç şaşırmayın.

alp

10 Ağustos 2018 13:53
bursaspor u kapatalım belediye olarak kulübü değiştirilim. stad belediye, forma belediye resmen siyasi bir takım görüntüsü veriyoruz.

Yavaş yavaş

10 Ağustos 2018 11:39
Belediyespor olma yolunda ilerliyoruz.

Gülbahçeli

10 Ağustos 2018 11:14
biz Siyasetten kurtulalım derken bunlar iyice içine giriyor. Allah sonumuzu hayretsin

Merinos

10 Ağustos 2018 11:10
Stada yetmedi artık formada da büyükşehir yazıyor. Takımın adınıda büyükşehir yapında rahatlayın artık. Belediyenin destek olması güzel ama bu tip uygulamalar beklenilenin aksine olumsuz tepkiye neden oluyor.

İsmail

11 Ağustos 2018 03:28
Ali git.

Realite

11 Ağustos 2018 02:11
Hayaller THY, gerçekler BUDO !!!

Görkem

11 Ağustos 2018 01:25
Stadın kafa kısmı ve cevresı ne zaman bıtecek acaba aynı yad aynı hamam

Sen gir ismini

10 Ağustos 2018 19:09
Belediye sadaka niteliğinde sponsorluk adı altındaki bağışını yapacak Bursaspor’a. Bizimkide diyor ki göğüs sponsoru bulduk diyor. Salk salak iş . Bursa’ya mahsus bişi

Çaresizler

10 Ağustos 2018 15:55
Akhisa'ın göğsündeki köfteci reklamı kadar vizyonsuz bir reklam. Ama napıcan bgününşartları böyle.ö Destek olan belediyeye teşekkür, şu formanın önüne prestijli ve kurumsal bir marka bulamayan vizyonsuz yönetime yuh.

ertunc

10 Ağustos 2018 15:48
iyi haber, bursa istanbul arası sürekli gidip geliyorum,budo kullanıyordum zaten bundan sonra vazgeçmem

Mrt

10 Ağustos 2018 14:08
Ali ay hep günü kurtar idare et dolar Euro senin aklının almayacağı kadar yükseldi borç iki katına çıktı sen şimdi hiç bir proje ve sağlam sponsor olmadan bu borcun altından nasıl kalkacaksın taraftar iyi günde kötü günde hep yanında oldu takımın yanında oldukça siz daha da kötü hale getirdiniz bu takımı .. biz Bölükbaşı körüstan derken siz daha da gerilettiniz takımı küçülttükçe küçülttünüz ekonomik başarı dediniz ama 3 senedir hiç bir gelişme yaşanmadı olmadı olmayacak bu borcun altından kimse kalkamayacak .. maalesef takımın sonu hiç iyi değil hem taraftara hem bu ilgin 5. Şampiyon takımına yazık olacak hiç düşünmediniz hala aynı hataları hatalar zincirini devam ettiriyorsunuz yazık çok yazık

ali

10 Ağustos 2018 13:54
formanın ortasındaki BELEDİYE yazısı nedir ya BUDO yetmedi mi ? takımın ismine de belediye sponsor olsun kafalarda soru işareti kalmasın !!!

Maraton16

10 Ağustos 2018 13:26
Oldu olacak takımın adıda Bursa Büyük Şehir Belediyespor olsun

Cemal

10 Ağustos 2018 12:35
Böyle giderse zaten Bursa Büyükşehir Belediyespor olacağız çünkü gelirin 100 lira ise giderin 200 lira bu gidiş nereye?

ali

10 Ağustos 2018 11:12
üstteki Bursa Büyükşehir Belediyesi ibaresi çok gereksiz olmuş, düzeltilmeli, sadece budo yazsa olmaz mı?

Mümin

10 Ağustos 2018 10:49
Büyükşehir Belediyesi Stadyumunda, Büyükşehir Belediyesi kuruluşu firma ile ''Büyükşehir Belediye Bursaspor''

Faruk

10 Ağustos 2018 21:25
Bursada para kazanan halıca firması Sivas spora sponsor olmuş!......

cbg

10 Ağustos 2018 18:06
3 milyon tl esittir 350 bin euro yani stancunun 4 aylik maasi.

Defans

10 Ağustos 2018 17:56
Allah aşkına bu takımın yakasından düşün.

Mali

10 Ağustos 2018 14:54
Sirf bu dandik tasarim yuzunden o forma alonmaz. Goz var nizam var. Rezillik resmen.

Brs

10 Ağustos 2018 13:55
Ragazzo bonboş yazarak ne kadar boş bir adam olduğun belli oluyor. Bence sen önce doğrusunu yaz sonra vizyondan bahset :D

kadir

10 Ağustos 2018 11:13
vizyon sıfır değil sen düşmüşken sana el uzatmayana sen ayaktayken yüz vermiyeceksin..ben o zaman adam derim..şimdi değil...

Texaslı87

10 Ağustos 2018 10:50
Vizyon sıfır felan diyorsunuz gidin siz yönetin o zaman adamlar en azından üç beş kazanç gelicek bulamayanlar var bir köstek olmak yerine gidin destek olun katkı koyun kombine forma alın !

miu016

10 Ağustos 2018 10:34
bravo size yOk artık yine mi belediye sponsor bulamadık demekki...VİZYON SIFIR SIFIR

Ragazzo

10 Ağustos 2018 10:36
Bonboş vizyon

Arma

10 Ağustos 2018 10:36
Armayi kaldirip bşb armasji koysaydiniz bide!!! Adamlar formanjn ortasina bbşb yazmiş saka gibi..
İlginizi Çekebilir
1 değil 2 değil 3 değil! Bu kadar fırsat nasıl kaçar?Bursaspor'un bu sezon eline öyle şanslar geçti ki, hiçbirini kullanmayı başaramadı
Kara lekeGöztepe karşısında alınan beraberlik Bursasporlu taraftarları derinden sarstı.
Göztepe'den Bursa açıklaması Göztepe, tüm Bursa'ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.