Futbolculara doping

11 Temmuz 2019 07:43

Yeni sezon hazıklıklarını sürdüren Bursaspor'da oyuncuları önceki akşam gerçekleştirilen antrenman sonrası bir sürpriz yapıldı.

Bici bici muhallebici sahibi Hakan Efiloğlu, oyunculara muhallebi ikram ederek yeni sezon için başarı dileklerini iletti.

 

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Tahsin

11 Temmuz 2019 11:49
Vay anasinı baklavadan bici bici ye .

oxo

11 Temmuz 2019 10:31
Geçen senelerde de baklava börek ikram etmişlerdi.

Yatarum

13 Temmuz 2019 08:53
Bursaspor için doping haberleri eskiden paralarının ödendiği anlamında yapılırdı. Şimdilerde iş bici biciye kadar düşmüş. Her gelen yönetim mutlaka futbolculara moral olsun diye biraz ödeme yapardı, bu yönetim o kadar boş ki, o bile olmadı. Pardon, bici bici verdiler unutmuşum!!!
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.