Galibiyeti tribün ile kutladılar

26 Kasım 2018 07:52

Akhisar'da farklı kazanan yeşil beyazlılar, galibiyeti maç sonunda tribünlerle kutladılar…

Akhisarspor karşısında önemli bir galibiyet alan Bursaspor'da futbolcuların ve taraftarların maç sonundaki coşkusu görülmeye değerdi… Karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından tribünlere koşan yeşil beyazlı futbolcular, yere oturarak, Akhisar'a gelen taraftarları alkışladılar. Ardından hem futbolcular hem de yeşil beyaz sevdalıları birlikte tezahürat yaptı… Kaptan Ertuğrul Ersoy da, üçlü çektirdi…

Kaynak : Olay 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16spor

26 Kasım 2018 08:42
güzel görüntüler bunlar camiya artık kenetlenmeyi çok özledi,şampiyonluktan beri bir kaç maç haricinde olmadı bu kenetlenme,bunu sezona yaymalıyız.

Sedo63

26 Kasım 2018 08:01
Burak ve okan kendinize gelin yoksa sonunuz iyi olmaz okan sen nasıl bi kalecisin o golleri yiyorsun kimse vazgeçilmez değil ?burak sen kendini ne sanıyorsun daha dünün bokusun ne çabuk adam oldun kendine gel yokss dip yaparsın kaybolup gidersin dün ikinizde rezalettiniz

asd

26 Kasım 2018 13:41
burak adam ol, çıkarken trip atıon bide, ben samet hoca yerinde olsam daha farklı davranırdım sana.

Üni Teamsah

26 Kasım 2018 16:27
Ali Ay farkını farkettirmeye başladı. Hadi be büyük başkanım. Toparla artık şu takımı. Eskiden olduğu gibi şampiyon yap. Göster başkanlığını herkese.
İlginizi Çekebilir
Helal olsun NİLBİAD'a 500 forma alarak Bursaspor'a katkı sağlayan dernek yönetimi, bu formaları köylerde bulunan çocuklara dağıtacak.
Kombine fiyatları belli olduBursaspor'da yeni yönetim kombine fiyatlarında değişikliğe gitmeme kararı aldı.
'Hakkımızı helal etmiyoruz'Kongrede söz hakkı alan Selim Kurtulan, Ali Ay yönetimine yüklendi.