Gülmek size yakışıyor

11 Temmuz 2018 08:43

Teknik Direktör Samet Aybaba, son 2 sezonun izlerini silmeye çalışıyor. Dünkü sabah idmanında ortaya çıkan görüntüler hiç de alışık olmadığımız türdendi.

Bursaspor'un Afyon kampı yoğun tempoda devam ediyor. 2 Temmuz'dan bu yana çalışmalarına burada devam eden yeşil beyazlılar'da arkadaşlık ve takımdaşlık ruhu anlamında epey mesafe katedildiği görülüyor. Geçtiğimiz sezonların aksine oyuncuların birbirleriyle daha çok kaynaştığı görülürken, dünkü sabah antrenmanında ortaya çıkan görüntüler bunları doğrular nitelikteydi. 

ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Sıcak fakat nemli olmayan bir havada gerçekleştirilen idmanda uzun süredir görmeye alışık olmadığımız türden neşe vardı. Orta sahada oynanan, dışarda kalanın isimlerin şınav çektiği ve çiftetelli oynama cezası aldığı oyunda gülücükler eksik olmadı. Bir ara dışarıda kalan takımın tecrübeli isimlerinden Yusuf Erdogan ise kolbastı oynamayı tercih etti. 

OYUNLARA ALIŞIK DEĞİLLER

Oyuncuların özverisinden oldukça memnun olan Teknik Direktör Samet Aybaba “Çocuklar 2 sezondur çok sıkıntı çekmiş. Bunu anlayabiliyoruz. İnanın bu oyunlara bile alışık değiller. Onların bu şekilde yüzünün güldüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor. Futbolda hedrşey taktik teknik değil. Moral ve motivasyon da oldukça önemli. Oyuncularımızı her yönden geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.  

Kaynak:Olay

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Servet

11 Temmuz 2018 09:00
Her iki lafta bir iki sezondur cok sıkıntı çekmişler diyorsun, Bu sene senide görücez samet.
İlginizi Çekebilir
Özür dile Emre!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısı.
Alper ortaya çıktı...Bursa'ya gelen Alper Ademoğlu U21 Takımı ile antrenmanlara katılıyor...
Halk adamı ChedjouHerkesin geldiği günden itibaren kafasında soru işareti olan Chedjou şu anda başta Samet Aybaba'nın sonrasında da tribünlerin vazgeçilmez ismi haline geldi...