Kendir Yaylası’na Bursaspor tesisi

30 Ağustos 2013 - Cuma 12:04


2 Yorum

Bursa’nın Keles ilçesinde bulunan 260 dönüm alana sahip olan Kendir Yaylası’na Bursaspor talip oldu.


Bursaspor yönetimi, Keles ilçesinde yapılması planlanan tesis için girişimlere başladı. Geçtiğimiz günlerde Keles’e giden Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan, 2. Başkan Rıdvan Şen ve yönetim kurulu üyeleri Keles Belediye Başkanı Süleyman Kaynak ile yapılan görüşmenin ardından Kocayayla ve Kendir yaylasına giderek incelemelerde bulundu.

İki yayla arasında Kendir yaylasını beğenen yönetim buranın hukuki durumu hakkında bilgi aldı. Hazineye ait olduğu anlaşılan bu yayla için için başvuru yapıldı. Başvuru kabul edildiği takdirde Bursaspor, yeni tesisini Kendir Yaylası’nda yapacak.

Kaynak: DHA

2623 kez okundu.


2 Yorum

Yorum Yaz

Kalan Karakter: 600

  • Başka bir konu olsa eleştirmek için bu sayfaya herkes atlardı, iyi bişey yapılınca kimse yazmıyor. :) Bu da son yıllardaki taraftar profilimizi ortaya koyuyor. Anca eleştirelim biz. Hep belaltı vuralım. kargaşa kültürünün mensubu olmuşuz. Tebrikler yönetim

    Uğur 30 Ağustos 2013 - Cuma - 14:37

  • çok iyi haber , ama diğer yaylaların ist takımlarına kesinlikle verilmemesi lazım. gitsinler boludan düzceden alsınlar ne alıyolarsa. burası bursa. burda herşey bursasporun olmalı..

    özkan 30 Ağustos 2013 - Cuma - 12:45