'Hakkımızı helal etmiyoruz'

24 Haziran 2019 07:44

Kongrede söz hakkı alan Selim Kurtulan, Ali Ay yönetimine yüklendi.

Kurtulan 'Geçen kongreyi 3 bin kişi yaptık şimdiki tablo bu... Neden gelmediler şimdi? Bursasporlu değil mi bunlar? Ali Ay ve yönetimi bizleri kandırdı. Biz bu işi becereceğiz dediler. Peki ne yaptılar? Takım küme düştü, Yeşil Bursa düştü. Mesut Bakkal'a 1,5 milyon TL para verildi. Voleybol takımı gitti, otobüs icraya verildi, elektrikler kesildi, haciz gelmeyen bir tek kongre üyelere kaldı, Bursaspor TV kapandı, personele maaş verilmedi. Burada ustayım dedi, çırak çıktı! Şimdi neredeler. Sezer beyi ayırıyorum, ama diğerleri nerede? Gerçek Bursasporlu Sezer Sezgin'dir. Ben hakkımı helal etmiyorum. 68 milyon TL'lik çek aldı. Biz 5 kişi mahkemeye verdik' dedi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

fethi

24 Haziran 2019 15:26
selim bey senin ne hakın var bu yaşa geldin hiç bir iş yapmadın hep bursaspor sırtından gecindin sigordan dolsun diye altepe seni belediyede çalışıyor gösteriyor ordada hiç bir iş yapdıgın yok başkanlar seni madi manavi görsünler en büyük başkan dersin

alp

31 Temmuz 2019 16:56
bir başkanı 3 senedir gönderemeyenden tribün lideri mi olur, bu arada belediyede işler nasıl çorbaları sıcak mı ????

Bursasporlu

30 Haziran 2019 11:04
Bursaspor takımı bir yere gelmek istiyorsa bu tarz taraftar lideri geçinen kişiler gündeminden kaldırmalı.
İlginizi Çekebilir
Bursasporlu taraftarlardan gazi Ömür karaman'a ziyaretBursaspor taraftarlar geçtiğimiz günlerde Gemlik'te bir kafede yaşadığı tatsız olayın ardından gazi Ömür Karaman'a destek ziyaretinde bulundu.
Şehit Abdülkerim Bayraktar anıldıVatani görevi yaparken, 11 Ağustos 1993 tarihinde Mardin'de şehit düşen, Bursaspor– Ankaragücü kardeşliğinin baş mimarlarından Şehit Asteğmen Abdülkerim Bayraktar, Pınarbaşı Şehitliği'ndeki kabri başında anıldı.
Kombineler tahtayı bekliyorBursaspor'da 12 Temmuz'da satışa çıkarılan kombinelere Yeşil Beyazlı taraftarın ilgisi yok denecek kadar az oldu. Transfer tahtasını bir türlü açamayan yönetim şu ana kadar sadece bin 848 adet kombine sattı.