"Halı sahadaki muhasebeciler gibi pas yapmayın"

11 Temmuz 2019 07:45

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Dünü de çift idmanla geçiren yeşil beyazlılarda antrenmanlarda Teknik Direktör Yalçın Koşukavak fırtınası esiyor. Genç oyuncularla yakın diyalog içerisinde olan Yalçın  Hoca istediklerini yapmayan isimleri ise uyarıyor. Genç teknik adam önceki günkü çalışmada özellikle pas üzerinde durdu. 

ÇABUK OLUN DURMAYIN

Oyuncularından isabetli pas yapmalarını isteyen Yalçın Hoca, 'Ayağa sert isabetli pas atın. Çabuk olun durmayın. Her şey çabuk ve seri olsun. Halı sahadaki muhasebeciler gibi pas yapmayın' şeklinde uyarılarda bulundu. Yeşil beyazlı takım dünkü sabah antrenmanını ise salonda geçirdi. Kondisyon çalışan yeşil beyazlılar, akşam taktik üzerinde durdu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

timuçin

11 Temmuz 2019 08:01
ağzına sağlık hocam. bizim topçular yıllardır halı saha topçusu ayarında

Helal

11 Temmuz 2019 09:07
Senelerdir hocalar takımın pestilini çıkardı haberlerinden bıkmıştık. Bizim takım için en doğru yorum. Tribünde de herkes bunlar kadar bende oynarım diyorduk zaten. Tebrikler hoca

Orhan

11 Temmuz 2019 13:00
Halı sahada top oynayan muhasebeciyim. Barış umut nayır saivet tunay kembo vergini sakho lima bunlardan bursaspora daha faydalıyım. Bir kuruş para almadım en azından

davut16

11 Temmuz 2019 10:06
Hocam aşkolsun bir muhasebeci olarak sizi kınıyorum..=).=).

İndiragandi Hasan

11 Temmuz 2019 10:45
Hocam hem heriflere bici bici muhallebi yediriyon, hem de sonra muhasebeci gibi oynamayın. Sert pas atın diyon. Nası olcek? Zaten bunlarınalayı muhasebeci be hocam. Geçen 3 sene boyunca Ali Ay'ın muhasebecisi Hasan Parlakayı'dan çok dersler aldılar.

mito

12 Temmuz 2019 12:42
Hocam; muhasebeciler odası turnuvasına buyrun bakalım. izleyin maçları kadronuzdaki çoğu futbolculardan daha iyi pas yaptıklarını görün, söylediğinize pişman olursunuz, belki aralarında kadroda düşünebileceğiniz muhasebeci arkadaşlar bile çıkar söyleyim.

Gemlikli Hakan

11 Temmuz 2019 12:19
Halı Sahada top oynayan bir muhasebeci olarak bize yaptığı bu hakaret için Hocayı kınıyorum. Yaptığı terbiyesizliği ve saygısızlığı söylediği Kötü sözü kendisine iade ediyorum. İşine baksın.
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.