Hamzaoğlu avukat gönderdi

16 Haziran 2019 06:21

Timsah'ın eski hocası da alacaklarını istiyor.

Bursaspor'da gün geçmesin ki, bir sorun ortaya çıkmasın. Birçok eski futbolcu ve teknik adam alacakları için sıraya girerken, listeye Hamza Hamzaoğlu'da eklendi. Tecrübeli teknik adamın, önceki gün alacakları için kulübe ihtarname çektiği belirtildi. Mevcut Başkan Ali Ay'ın ayrıldıktan sonra parasını ödemediği Hamza Hamzaoğlu'nun böyle kritik bir süreçte bu tutumu sergilemesi dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Olay

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

Crash1606

16 Haziran 2019 11:25
Haberin son cümlesine bak. Bu süreçte bu tutumu sergilemesi dikkatlerden kaçmamış. Ne bekliyordunuz arkadaş? Hamza damı sıkıntı? 2 yıldır adamın parasını odemeyende mi? Biz küme düstugumuzun hala farkında değiliz. Taraftar hala akıllanmamış. Kendimizi dev aynasında görmeye devam. Farkındamısınız artık rakiplerimiz menemen keçiörengücü karagümrük ümraniye. Takım elden gidiyor. Elde para yok. Ne yapmalıyız.dememiz gerekirken. Hâlâ o parasını istemiş bu istemiş. Böyle bir dönemde çok ilginç falan falan. Çalıştığınız yer batıyor ve işsiz kalacaksınız. Hemen kapı kapı avukat aranıyor. Parasını isteyenlerde onlara verilen sözleşme karşılığında hakkını istiyor. Bu Kadar basit. Parasını isteyenlerin hepsi haklı. Sözleşmeyi vermeden ve adamların parasını ödemeden önce düşüneceksin bunlari

Boşver gitsin.

16 Haziran 2019 08:04
Bir düşünelim. Bu adama söylenmedik söz kalmadı. Sonra takımdan gitti ve takım kendini 3 sezondur toparlayamadı. Çünkü yönetimin hiçbir yedek planı ve vizyonu yoktu. Ama bu yönetim hep kaldı ve zararlar katlanarak devam etti. Onca futbolcu var ihtar çeken onlar sanki dikkatten kaçtı da!

Yatarum

16 Haziran 2019 09:06
Tek çare konkordato.

Junior

16 Haziran 2019 13:21
Ali dede bin fabrikasına haciz göndersin, bizde son kalanları o aldı

ibo

16 Haziran 2019 15:43
Ulan daha neler cikacak Allah bilir, bu ne be her gun bir alacakli cikiyor. Biz bitmisiz kisme umut beslemesin Bursaspor iflas etti, kendimizi kandirmayalim buralarda, gecmis olsun.

osman

17 Haziran 2019 00:22
bu adam yönetimde kime para verdi. Herkes alacaklı .

Orhangazi 88

16 Haziran 2019 19:52
Çöküş seninle başlamıştı...
İlginizi Çekebilir
Boluspor pusuya yattı Karadeniz temsilcisi, yüzde 20 pay almak için Umut Meraş'ın transfer olmasını bekliyor. 
Timsah güç depoladı  Timsah güç depoladı Yeni sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden Bursaspor, dünü çift çalışmayla geçirdi.
Karagümrük takviye yaptıBursaspor'da ligde ilk haftaki rakibi Fatih Karagümrük, Slovak futbolcu Erik Sabo'yu kadrosuna kattı.