Hasan Parlakay: Ailemi rahat bırakın!

08 Kasım 2018 10:05

Bursaspor yedek yöneticisi Hasan Parlakay ateş püskürdü.

Son günlerde kendisiyle neden bu kadar çok uğraşıldığına anlam vermediğini belirten Parlakay; "Utanmazlar eşimizi arayacak kadar ileriye gittiler. Birisi bunu bana izah edebilir mi? Kim ne merak ediyorsa benden öğrensin. Kimseye cevap vermeyeceğim demedim. Benimle uğraşın ama ailemi rahat bırakın." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursalı

08 Kasım 2018 13:41
Kümse kimsenin ailesine laf edemez ama açıklamaların hiç aydınlatıcı değil maliyeye şikayet edilsin hesabı maliyeye verdin miras mı kaldı nerden kazandı açıklasın

adasd

08 Kasım 2018 12:46
hem zamanında konuşmaman sonra tapudaki mallar ailemin deyince, ailemi aramayın demen komik geldi be :)

Edep

10 Kasım 2018 10:30
Yuh kansızlar ileti karıştıracak kadar ileri gitmişler. Ayıp

Hade Len

09 Kasım 2018 17:09
Sıra soru sormaya geldi mi, kameraları kapattırıyonuz ama de mi? Onu naapçaz? Hasan efendii?
İlginizi Çekebilir
Ali Ay :"Fenerbahçe maçı ile yeni bir döneme başlayacağız"Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısına Fenerbahçe maçıyla birlikte başlayacak olan Bursaspor'da Başkan Ali Ay camiaya önemli mesajlar verdi. Kulüp televizyonuna konuşan Başkan Ay, ikinci yarıda yeşil-beyazlı ekibin Bursaspor ismine yakışan bir oyun ortaya koyacağına inancının tam olduğuna belirterek, bunu yürekten söylediğini dile getirdi. Ali Ay, "Fenerbahçe maçı ile yeni bir döneme başlayacağız. Biz o günü milat kabul edelim" ifadelerini kullandı.
Mustafa Bozbey ve Ali Ay'dan Bursaspor camiasına mesaj!Bursaspor yönetimini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor'un maddi sıkıntıdan kurtulması için kent genelinde destek kampanyası başlatılmasını önerdi. Bozbey stadyumda, 3 yıllığına daha loca kiralayacaklarını da açıkladı.
20 milyon TL verdiler!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısı.