'Her önüne gelen aday olamayacak'

26 Temmuz 2016 18:16

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay tüzük çalışmaları ile ilgili olarak Bursa.com’a değerlendirmelerde bulundu.

Yeni tüzük için çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Ali Ay “Kulübü her yönüyle ele aldık yeni tüzükte bu çalışmalarımızdan birisi bu konuda uzun zamandır çalışan, kafa yoran, istişarelerde bulunan genç kongre üyelerimiz var. Divan kurulu ile birlikte belirlediğimiz tüzük heyetini bir araya getirdik. Toplantılarımız devam ediyor. Kulübümüze ve camiamıza en uygun anayasamızı yani tüzüğümüzü şekillendiriyoruz. Bu nokta da misal verecek olursak bundan sonra her önüne gelen Bursaspor'a başkan adayı olamayacak. Bunu kriterlere bağlayacağız” dedi.

Kaynak:Bursa.com

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ŞİPTAR

26 Temmuz 2016 18:45
Güzel bir çalışma, hemen öneri sunalım bence; BURSASPORUMUZA Başkan adayı olmak demek en az 3 milyon Bursalı önünde reklam yapmanız anlamına geliyor, bu nedenle bu yapılan reklamın da bence bir bedeli olmalı, BAŞKAN olamasa da kişi Bursada tanınan değilse ciddi manada kendisinin vereceği 25-30 yıllık emeği 1-1,5 aylık süreçte tamamlayıp tüm şehir tarafından tanınıyor. Başkan adayları kulübe 20 BİN TL bağış yapmalı, bu bedeli ödeyecek gücü olmayan da bi zahmet aday da olmamalı zaten

Telekom Mehmet

26 Temmuz 2016 19:10
#bursaspor taraftari kombinesini alandir formasi sirtinda atkisi elindedir

Bursali

27 Temmuz 2016 06:03
Gec bile kalindi kulubu soymaya kimse gelemez...

necati

27 Temmuz 2016 09:12
Futbol takımı içinde bir düzenleme yapılsa süper olur örneğin ilk 18'de alt yapıdan yetişen en az 6 oyuncu bulunması gibi atletic bilbao modeli yapın yada

Kaymakoba

27 Temmuz 2016 09:53
#kombine al#
İlginizi Çekebilir
Cenk Ergün Bursaspor'da iddiası!Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın sportif direktörlük görevi için Galatasaray'dan ayrılan Cenk Ergün'le anlaştığı iddia edildi.
Bursaspor'da 20 milyon TL kredi kasadaBursaspor bir süredir kullanmak için girişimde bulunduğu kredi konusunda beklediği olumlu haberi aldı.
İki tane Dünya yıldızı ile anlaştıkBursaspor Kulübü'ne resmi olarak başkanlığa adaylığını koyan Ahmet Bozdemir, "Kendimizden 55-60 milyon Euro'yla geliyoruz. Sponsorluk anlamında da 90 milyon Euro'luk anlaşma sağladık. 2 dünya, 8 Türk yıldızla da el sıkıştık" dedi. Bozdemir ayrıca Rus yetkililerle yaptığı 15 milyon Euro'luk anlaşmanın belgesini gösterdi.