Herkesle ilgilendi

16 Haziran 2019 06:23

Başkan adayı Mesut Mestan, ilk oturuma gelen bütün üyelerle tek tek ilgilendi.

Yönetici arkadaşlarıyla beraber herkesle fikir alışverişinde bulunan Mestan'a ilgi oldukça yoğundu. Birlik beraberlik çağrısı yapan Mesut Mestan, Bursaspor'u düzlüğe çıkaracaklarını söyledi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Yatarum

16 Haziran 2019 09:05
"Tüy dikmek" deyiminin karşılığı olacak isim.

Horizon

16 Haziran 2019 14:14
Bir haftadır bakıyorum yorumlara, herkes çok biliyor. Bu şartlarda tek bir aday var, hep eleştiri hep eleştiri. Çok biliyorsanız adam olup aday olsaydınız. Bu saatten sonra destek çıkmayan HAİNDİR.

Bs

16 Haziran 2019 09:41
Bu adamdan medet umuyoruz arkadas mesut mestan kimdir ya ne yapmis ne basarisi var bu adamin yemin ederim bu adam yonetecegine 5 tane buyuk fabrikalarin ceolari mudurleri yonetsin bursasporu 3 sene icinde bu takim sampiyon olur bu adamin bireysel basarisi nedir ama reno tofas bosch basarilari ortada alin bunlarin yoneticilerini yapin anlasmayi bak bs nerelere gelecek
İlginizi Çekebilir
Özlüce'ye store mu açılıyor? Mesut Mestan yönetiminin, yeni bir mağaza açma düşüncesi var. 
Umut ve Ertuğrul'u istedilerBursaspor'un Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçında transferde gündemdeydi.
Tahkimden kötü haber!Bursaspor Kulübü, alacaklı için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran Bogdan Stancu için karşı bir atak yapmıştı. Rumen futbolcunun sözleşmesini tek taraflı feshettiği yönünde Tahkim'e başvuran yeşil beyazlı yönetim, istediğini alamadı.