Hiç bu kadar heyecanlanmamıştım

04 Aralık 2018 06:50

Erzurum maçını taraftarlarla birlikte izleyip tezahürat yapan Ertuğrul, yaşadıklarını OLAY Spor'a anlattı.

'Bursaspor kaptanı olarak hayatımda unutamayacağım bir andı' diyen kaptan Ertuğrul Ersoy, 'Onların yanında olmak, onlarla aynı tezahüratı yapmak tarif edilemez bir duyguydu' diye konuştu. 

Bursaspor'un, BB Erzurumspor karşısında aldığı galibiyetin yanı sıra kaptan Ertuğrul Ersoy'un da taraftarlarla birlikte tribünden maçı takip etmesi büyük ses getirdi... Kuleye çıkıp tezahürat yapan, 3'lü çektiren kaptan, yaşadığı duyguları OLAY Spor'a anlattı. 'Çok farklıymış' diyerek sözlerine başlayan Ertuğrul, şunları dile getirdi:

KULE ÇOK FARKLI

'Acayip bir duygu. İlk kuleye çıktığımda çok heyecanlandım. Sahada tanıdığım bir ortam vardı. Ancak kule çok farklıymış. Sahada bir çok maça çıktım. Hatta 17 yaşımda Türkiye kupası finalinde şans buldum ama hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Bursaspor kaptanı olarak hayatımda unutamayacağım bir andı. Taraftarımızı çok seviyorum. Onların yanında olmak onlarla aynı tezahüratı yapmak tarif edilemez bir duyguydu.' 

'Alayına isyan olsun'

Bursaspor taraftarının yaptığı besteler içinde en çok beğendiği tezahüratın 'Alayına isyan olsun, Bursamız'a yemin olsun. Amatöre düşsen bile' olduğunu belirten kaptan,'Taraftarımız iyi besteler yapıyor ve maçlarda bunları güzel söylüyorlar. 2 sezon önce Trabzon'da ligde kaldığımız son maçta ben oynamamıştım ve maçı evde TV'den izledim. 60. dakika golü yedik ve taraftarımız bu besteyi girdi. Gerçekten tüylerim diken diken olmuştu' dedi.

Kaynak: Olay - Erkan SAĞLIK

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Texas

04 Aralık 2018 10:25
“ VEFA “ büyük duygudur .Öyle her yürekte olmaz .Ertuğrul gibi 20 tane futbolcumuz olsun küme düşelim ne önemi var .Bu çocukta başka bişey var bizden biri gibi kulede gözleri doluyo insanlar büyük kaptan diye bağırdığında mahcup oluyo yüzü kızarıyo ..Bravo kaptan allah yardımcın olsun bütün hayallerin gerçek olur inşallah .

akif

04 Aralık 2018 08:07
Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı da orda.

Cemil

04 Aralık 2018 13:39
Kulenin etrafindaki cogu adam issiz, gucsuz, kriminal, hapci, corbaci. Ertugrul sen futbolcusun, kule yerine seni Avrupa'nin en iyi kuluplerinde oynarken gormek beni daha mutlu eder. Vizyonun kule olmasin evlat.
İlginizi Çekebilir
Bursasporlu taraftarlardan gazi Ömür karaman'a ziyaretBursaspor taraftarlar geçtiğimiz günlerde Gemlik'te bir kafede yaşadığı tatsız olayın ardından gazi Ömür Karaman'a destek ziyaretinde bulundu.
Şehit Abdülkerim Bayraktar anıldıVatani görevi yaparken, 11 Ağustos 1993 tarihinde Mardin'de şehit düşen, Bursaspor– Ankaragücü kardeşliğinin baş mimarlarından Şehit Asteğmen Abdülkerim Bayraktar, Pınarbaşı Şehitliği'ndeki kabri başında anıldı.
Kombineler tahtayı bekliyorBursaspor'da 12 Temmuz'da satışa çıkarılan kombinelere Yeşil Beyazlı taraftarın ilgisi yok denecek kadar az oldu. Transfer tahtasını bir türlü açamayan yönetim şu ana kadar sadece bin 848 adet kombine sattı.