Hocamızı üzmemeliyiz!

14 Nisan 2018 07:44

Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp, genç teknik adam Mustafa Er'e sahip çıktı Kaynak: Hocamızı üzmemeliyiz!

'O bizim hocamız ama önce abimiz' diyen Yuzuf ve Furkan, şu görüşte birleşti: 'Kardeşler, abilerini hiç bir zaman üzmezler. Biz de onun bu onurlu görevinde yüzünü kara çıkarmamak için çalışacağız.' 

Bursaspor'un genç oyuncuları Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp, Fransız Teknik Direktör Paul Le Guen'in takımın başından ayrılmasının ardından göreve gelen Mustafa Er için çok sevindiklerini söylediler.

Göztepe maçıyla birlikte yeni bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Yusuf, 'Mustafa hoca için şunu söyleyebilirim; evet bizim hocamız ama öncelikle abimiz gibi.

O yüzden kardeşler abilerini hiç bir zaman üzmezler. Biz de onun bu onurlu görevinde yüzünü kara çıkarmamak için çalışacağız. Kariyerine güzel bir başlangıç yapmasını istiyoruz' dedi.  
 

Bize çok güveniyor

Mustafa Er'in kendisinde ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Furkan da, 'Mustafa hoca zaten tanıdığımız bir isim. Geçen sezon Trabzonspor maçında başımızdaydı.

Sezon başından bu yana da beraber çalışıyoruz. Umarım hakkında hayırlısı olur. Kendisi bizlere güvenen bir abi gibi hocamız. İnşallah hep beraber başarılı oluruz o da bu süreçten güzel çıkar ve kariyerine daha iyi bir şekilde devam eder.

Onu bir teknik adamdan çok abimiz olarak görüyoruz ve hep beraber başarılı olmak istiyoruz' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ahmet Tarkan

14 Nisan 2018 09:31
Furkan şu takımda Batalla olmadığında formayı kapamıyorsan bence iki kez düşün. Senden ümitliydim ama sen jorqueranın kötü bir kopyası olma yolundasın. Biz senden yerli batalla olmanı bekliyorduk..

Ufuk1117

14 Nisan 2018 10:42
İkisi de banko oynamalı.Hocam artık Kubilay ve Sinan bakışı görmek istemiyoruz.Milletin aklıyla dalga geçmeyin.
İlginizi Çekebilir
Görev yine gençlerin! Bursaspor transfer tahtasını bu hafta da açamadı.
Akhisar'da eksikler varAkhisar Belediyespor, Bursa'ya önemli oyuncularından yoksun geliyor.
Shehu 11'de çıkacakYalçın Hoca, tecrübeli futbolcuyu bu kez sahaya sürecek.