İbra edilecek mi?

23 Haziran 2019 06:55

Bu arada kongrenin en çok merak edilen konularından biri ise Ali Ay yönetiminin ibra edilip edilmeyeceği.

Bursaspor'u küme düşeren isim olarak tarihe kazınan Ali Ay, bilindiği gibi önceki gün alacakları için kulübün bütün taşınmaz ve hatta stadyum gelirlerine bile temlik koymuştu. Camianın büyük tepkisini çeken Ali Ay'ın bugünkü kongreye gelmesi beklenmiyor.

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Eski Teksas

23 Haziran 2019 09:34
Sevgili Bursasporlular Bu camiada derin Bursaspor istemdikçe hiç birşey olmaz RB ibra edilmedi ne oldu ne mi oldu AA mahkemeye gitmedi neden mi geçmiş de ki yapılanlar ortaya çıkacak diye hatta ki rahmetli yazıcı nın Bursaspor için iyi anlamda yapmış olduğu hileler de orataya çıkacak dı şimdi MM da AA yı ibra etmeyecek lakin möahkemeye gitmeyecek olay da kapanacak tiyatrolara devam güzel şehrimin güzel insanları

Teo16161

23 Haziran 2019 09:33
Kesinlikle ibra edilmemeli bu durumlara bizi düşürenler çeksin cazasını bursaspor yol geçen hanı deyilll
İlginizi Çekebilir
Ali Ay’a banka şoku!Bursaspor’dan Ali Ay’a ikinci bir şok yaşatıldı.
Bursaspor'dan karara itiraz Ali Ay y tarafından bahsi geçen Genel Kurul kararlarının iptali için açılan hukuk davasında, talep edilen tedbirler reddedilmiştir.
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.